Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok mondani jó new...

Tudnátok mondani jó new school rappereket?

Figyelt kérdés
Most nem szeretnék vitatkozni hogy jaahj miért ilyen zenék jönnek be. De tudnátok mondani ordibálos rappet? Rap-metálnak is nevezik de nem feltétlen muszáj annak lenni. Gondolok itt scarlxrd és xxxtentacion ra (a durvább zenéire gondolok Yung Bratz, RIP roach, Look At Me, King) meg még 6ix9ine hoz hasonló rapper is jöhet. Tudtok ilyen rappereket?

2020. febr. 1. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

City Morgue


Denzel Curry


Ski Mask The Slump God

2020. febr. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Sajnos amit keresel az nem létezik. A jó rap kb. Eminemmel és 50 Centtel befejeződött. Manapság csak elkényeztetett, drogos, nagyképű, tehetségtelen majmok vannak. A jó rap kb: NWA, 2Pac, Dr. Dre, Eminem, Biggie, Snoop Dogg, Ice Cube, 50 Cent, Luniz, Xzibit, a Compton's Most Wanted, Eazy-E, és kb. ennyi.
2020. febr. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszolónak nagyon nincsen igaza. Ma is vannak nagyon jó, minőségi, igényes zenét gyártó rapperek. Ha csak a mainstream vonalat nézed akkor persze vannak olyan zenék amelyek igénytelenek, semmitmondóak, és messze vannak a régi klasszikusoktól. De aki megáll a Drake - Post Malone- Travis Scott - Cardi B vonalnál az meg is érdemli. (Nem mintha nekem akkora bajom lenne velük, de nem sorolnám egyiket sem a kedvenceim közé)


Amúgy eszembe jutott még a Suicideboys és Playthatboizay, akiket érdemes lehet megnézni.

2020. febr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2020. febr. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Scamor válasza:
100%
Szia! A te embered Scarlxrd ő egy metalos rapper trap alappal. én imádom! itt egy zenéje: https://www.youtube.com/watch?v=b4F9ufsXeRg
2020. ápr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Hali.

Old schoolos rappereket szoktam hallgatni leginkább , de mostanában a fülem átállt a new schoolra , van pár jó előadó,

old school-ból Eminemet, 50 Centet , Eazy-E t szoktam hallgatni

new schoolnál meg. Lil Skies nagyon jó hangja van autotune nélkül is

Ski Mast The Slump God zenéi se rosszak. DaBaby meg a jelenlegi Top1 nálam .

2020. júl. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A Take A Step Back (asszem ez a neve) X-től és Ski Masktől egész jó. Meg Lil Darkie és Trippie Redd is elég jó ordibálós zenét csinálnak. Trippie Redd inkább ilyen nyávogósabb de pl a The Grinch (vagy csak Grinch) az elég ordibálós...
2021. jan. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!