Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy nem lehet tudni, hogy ki...

Hogy nem lehet tudni, hogy ki énekel egy olyan zenét, amit szeretsz és minden nap hallgatsz?

Figyelt kérdés
Fura kérdés, azért kérdezem, csak mert 2-3 videó alatt is olyanokat szoktam olvasni, hogy pl. "Nem tudtam, hogy ezt ő énekli, pedig minden nap hallgatom." , vagy "Csak most jöttem rá, hogy ő írta és énekli 2 kedvenc számomat is." , vagy "Azt hittem, hogy ezt XYZ énekli." meg ilyeneket írnak. Kérdezem magamban... De hogy nem lehet tudni, hogy ki énekel egy olyan zenét, amit szeretsz?

2020. febr. 2. 14:50
 1/6 anonim válasza:
100%
Egyszerű: rádióban hallgatták addig.
2020. febr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Általában én utána nézek egy általam nagyon kedvelt zene előadójára. De hozzáteszem nagyon őszinte hallgatóságra utal az ha valaki kedvencének titulál egy zenét, amiről azt se tudja ki az előadója / szerzője. Biztos lehetsz benne, hogy a szeretete mögött nem rejtőzik személyi kultusz, ami óriási rákja a mai világnak - nem csak a zeneiparra gondolok.
2020. febr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Ja, igen, nem adják rádióban. Szóval valami más platformon kellett, hogy megtalálják, mondjuk YouTube, vagy Spotify, Itunes, stb., de azokon is kiírják a nevét. Ezért nem értem.


#2 Ezt most nem nagyon értem.

2020. febr. 2. 16:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 Én sem értem hogy mit akarsz ezzel. Szerintem az nagyon furcsa hogy valakinek van egy szám ami az egyik kedvence, és nem akarja megtudni hogy kitől van. Nem "személyi kultusz" miatt, hanem egyszerűen hogy megnézze a többi zenéjét, albumát. Valószínűleg a többi zenéje között is találna akkor az illető sok olyat amit megszeretne.
2020. febr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Én Spotify-n sokszor véletlenszerűre teszem, vagy elindítok egy random mixet, és sok olyan van amit többször hallok, nagyon tetszik, de nem figyelem sose az előadót. Nem kell feltétlen fontosnak lenni az előadónak
2020. febr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Hát, én azért kíváncsi lennék ki énekli azt a számot, amit szeretek, hátha van több jó szám is tőle és nem csak az az 1-2.
2020. febr. 3. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!