Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek milyen lehet a...

Szerintetek milyen lehet a zenei stílusom?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap az iskolában feltették ezt a kérdést de nem tudtam válaszolni. Eléggé sokféle zenét hallgatok szóval szerintem nem is lehet kategorizálni de egy próbát megér.

Amiket szoktam hallgatni: Nirvana, Green Day, Pink floyd, Arctic Monkeys, Beatles, Oasis, Elvis Presley, meg hát nem tudom mi annak a műfajnak a neve de a The end of the f***ing world című sorozatban vannak olyan típusú zenék. Előre is köszönöm a válaszokat. <3



2020. febr. 3. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Összességében rock, pop-rock.

Pink Floyd ami kicsit kitűnik, mivel ők játszanak progresszívet is, de játszottak könnyebben emészthető zenéket is.

2020. febr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Összeségében rock. De elég tág ahoz hogy ennél konkrétabban érdemes legyen kategorizálni. Meg egy adott zenekaron sem mindegy hogy melyik szakasza pl a Green day az elején még punk volt, mostmár pop. Tehát van benne rengeteg alfaj, egy előadón belül is
2020. febr. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Sorban, ahogy írtad:

Grunge, pop punk, progresszív rock, indie/alternatív rock, beat/pszichedelikus rock/art rock, britpop, rock and roll.

Az a film soundtrack meg vegyes...

Tehát max annyiban lehet meghatározni, hogy pop-rock, de szerintem nincs értelme, az a jó, ha nem csak egy féle műfajt hallgatsz.

2020. febr. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 cseppszi ***** válasza:

Létezik egy olyan stílus is hogy "nem kategorizálható egyéni ízlés"

Nekem sincs stílusom.

Hangulatfüggően az operától a rockon át az ír népzenékig meghallgatok sokfélét.

2020. febr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!