Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sun fesztivál vagy Kolorádó?

Sun fesztivál vagy Kolorádó?

Figyelt kérdés

Nah lassan közeleg a nyár, egyik legjobb barátommal idén elakarunk menni egy fesztiválra. Nsm igazán szeretjük az ilyesmit mint pl Balaton Sound, Volt. Ilyesmi szóba sem jöhet

3 fesztivál jöhet szóba

Ozora, Sun fesztivál és a kolorádó fesztivál.

Ozora elég húzós meg így elsőre lehet nagy falat lenne ugyhogy az utóbbi kettő inkább az esélyes. Kolorádótol én kicsit viszolygok mert nem annyira Goa/ psy. Sun fesztiválról nem sokat tudunk azon kivűl hogy trancet játszanak.

Ugyhogy köszi a tippdket tapasztalatokat bármit elfogadunk



2020. febr. 5. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Sun fesztivált csak ajánlani tudom, elképesztően jó közösség van minden évben és a helyszín is csodálatos :)
2020. febr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Bár sok ember van Ozorán, még egy igen csak kellemes élmény tud lenni a mai napig is. Igaz, én is a Sunt preferálom, de Ozorán minden évben elcsípheted a psytrance legnagyobb neveit. Nem hiszem hogy megbánnád valamelyiket is.


Amúgy én speciel a Kolorádót szeretem a legjobban a 3 közül, kiváló underground zenekarok és dj-k, csodaszép környezetben.

Én kb diabéteszt kaptam a fügelekváros palacsintáktól a taka tuka részlegen.

2020. febr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zoeke válasza:
SUN fesztivalra minden evben megyunk, imadom. Csaladias kozeg, nagyon sok ismeros arc Budapest es kornyekerol. OZORA feszten is voltunk parszor, meg lehet, hogy iden is megyunk, csak tuuuul sok az ember, de ennek ellenere akkor is jol erzem magam az ilyen esemenyeken, de en S.U.N-t ajanlanam elso Goa fesztivalnak :)) Rengeteg uj baratot lehet szerezni, es nagyon jokat lehet beszelgetni (Persze OZORA fesztivalon is) :)
2020. márc. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mindenképpen ozora!!!
2023. ápr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!