Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Más is sírt örömében koncerten?

Más is sírt örömében koncerten?

Figyelt kérdés

Most volt a Behemoth és a Slipknot koncert és annyira jó volt ott lenni és a zenének átadni magam, hogy mikor berakták a Behemoth intróját elsírtam magam..xD bár igazából nem tudom, pontosan miért jött ez akkor így ki belőlem..elég fura belegondolni, hiszen metálról beszélünk, nem is akármilyenről.. :D

más is érzett már hasonlóan? más is fakadt már ki hasonlóan?



2020. febr. 7. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ugyanígy jártam a kedvenc bandám koncertjén. Kb a felét végigbőgtem..:'D
2020. febr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nagyon nagy, nagyon látványos sírásom nem volt még, de örömkönnyek már csordultak ki belőlem is koncerten, mikor már teljesen átszellemültem és beleéltem magam az élménybe. Főleg ha olyan dalt énekelhettem torkom szakadtából, aminek nagyon azonosulni tudtam a dalszövegével.


26/F

2020. febr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eddig háromszor volt ilyen, 1x a csodálatos zenétől (Nightwish), a másik kettő az eufóriától amikor a koncertek végén sikerült elkapni egy nagyon nagy értékű pengetőt (Metallica) vagy csuklószorítót (Iron Maiden).
2020. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer Deák Bill Gyula ríkatott meg. Az első sorban álltam pont vele szemben. Észrevette, hogy sírok, onnantól csak engem nézve énekelte a dalt. Na akkor mégjobban bőgtem :D
2020. ápr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!