Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » DOBOSOKNAK/HOZZÁÉRTŐKNEK!...

DOBOSOKNAK/HOZZÁÉRTŐKNEK! Hogyan lehet különválasztani mind a két lábam mozgását (ugye a lábgéphez és a pergőcinhez) a legegyszerűbben?

Figyelt kérdés
2020. febr. 12. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Először kezd lassan, majd haladj. Erre nincs (legalábbis én nem ismerek) olyan technikát, aminek köszönhetően érdemben javulna
2020. febr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vannak rá gyakorlatok, de nekem az vált be, hogy milor zenére akartam játszani akkor először csak minden réteget külön megnéztem, aztán egyesével egymásra raktam. (Először cinnek, utána pergő, és a legvégén a lábdob.) az elején nehéz. Érdemes egyszerű groovokkal kezdeni, mikor azok jól mennek, akkor lehet a bonyolultabbakra rátérni. Nem nagyon tudod felgyorsítani a folyamatot, mert meg kell szoknod minden új groovnál a lábak mozgását. Aztán idővel gyorsul a folyamat és javul a lábmunkád is.
2020. febr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok.

Persze először csak lassú tepóban alap ritmusképletek gyakorolj. Ha lassan stabilan megy, akkor kezdj gyoritani, kis léptékekben. Ja és használj metronómot. Sokat segit a pontosság fejlesztésében.

2020. febr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen;)
2020. febr. 13. 15:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincsmit. Remélem tudtam segiteni.
2020. febr. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!