Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Enya zenéihez hasonlót tudtok...

Enya zenéihez hasonlót tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Ami lágy, lazító, nyugtató hangulatú, de mégis dallamos, és nem egyhangú. (nem holmi gépi konvertált ismétlődő meditatívnak mondott zene)

Nem kell feltétlenül kelta stílusú!



2020. febr. 13. 00:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Aurora Aksnes zenéi egy picit talán olyanok, egy-kettőt kivéve.
2020. febr. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Khrystyna Soloviy - Trymai


Esetleg? De az Ukránul van.

2020. febr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TR75 ***** válasza:

Loreena McKennitt

Blackmore's Night (és Candice Blackmore szólóban készült albumai)

Amúgy én például ajánlom Kitaro zenéit is, alapvetően analóg szintetizátor, de közreműködnek zenészek "igazi" hangszerekkel (háttérként). Nem egyhangú, kifejezetten nyugis zenék, megboldogult ifjúkoromban elég sokszor aludtam el úgy, hogy a Silver Cloud című albuma szólt (amit betlire vettem meg a lengyel piacon kazettán, de nagyon nem bántam meg, a mai napig szeretem).

[link]

Én sem szeretem az alapvetően ismétlésekből álló, monoton elektronikus zenét (amit például ezós körökben használnak), Kitaro szerintem pont jó példa arra, hogy hogyan lehet változatosan használni az elektronikát (és azért az is nagyon lényeges, hogy ANALÓG technikát használ, ő maga tanulta ki kísérletezéssel, hogy mit hogy lehet használni és felhasználni).

2020. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dead can dance
2020. febr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Madonna-számok, pl Frozen, Power of goodbye, La isla bonita, Prayer, Deeper and deeper, Material girl, Like a virgin, Sorry, American pie, Secret, Hung up, Open your heart to me, Cherish

Sting-Fields of gold,

Take that -Rule the world

Cher - Shoop shoop song,

Britney Spears - Not a girl not yet a woman, Luckey, Don't let me be the last to know, Perfume, Sometimes, Crazy, Oops i did it again, Overprotected, Toxic, Baby one more time, Stronger, Lace and leather

2020. ápr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ákos -Érintő, Fénybe nézz, Örök április, Keresem az utam

Hien- Sweet talk/Édes kis suttogás, Shapes and colors

Michael Jackson - Heal the World

Republic - Nézz az ég felé, Tyereskova

Charlie - Álmodj hintát, homokozót, álmodj rétet, kispatakot

Korál- Hazafelé, Érints meg, Maradj velem

Demjén-Jöjj vissza vándor, Honfoglalás, Most kell eldöntenem , Szabadság vándorai,Várj mig felkel majd a nap

Fiesta - Bonita

Bikini- Adj helyet magad mellett

Tnt - Ha nem jön álom a szememre, Tiltott perc,

2020. ápr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!