Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ki a legjobb...

Szerintetek ki a legjobb énekes/vokalista?

Figyelt kérdés
Olyanokat kérdeznék, akik tényleg értenek az énekléshez. Nem arra vagyok kíváncsi, hogy ki a kedvenc énekesed, ki a legszimpatikusabb számodra, hanem hogy technikailag szerinted ki a legprofibb énekes. Én SoHyang-ot tartom a legjobbnak, de nagyon közel van hozzá Vanessa Amorosi, Lisa Fischer, a régi Mariah Carey, Mari Hamada, Rachelle Ferell.

2020. febr. 13. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Lisa Gerrard

Björk

Diamanda Galas

Nina Hagen

2020. febr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Hát attól függ, a "technikailag" alatt mit értünk. Minél szebb, vagy minél meghökkentöbb/érdekesebb dolgokat képes létrehozni a hangjával, minél képzettebb, vagy természetből fakadóan olyan, amilyen?

De akkor így random, akik eszembe jutnak:


Bryan Ferry

igen, Björk is

Whitney Houston

Robin Zander

Sia

Elton John

Demjén, ha tetszik, ha nem

Steve Perry

Colin Hay

Tina Turner

Cher


Hirtelen ennyi ugrott be, de mivel sosem a technikai tudás miatt hallgattam bármilyen zenét, ezért nem én vagyok a legotthonosabb a témában.

2020. febr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A technikába rengeteg minden tartozik. A szép hangszin nem. A meghökkentö, nehéz hangokat kiéneklö emberekre gondolok elsösorban, de ezt persze jó technikával kell véghezvinni. Mert például Christina Aguilera is nagy dolgokat tud kiénekelni, mégis rossz a technikája. Én elsösorban a "támasztott/támogatott" hangterjedelmet nézem. Külön mell-, mix-, és fejhangnál. Ha valaki elsajátitja a "whistle" (magyarul nem tudom a jelentését) regisztert, még nem jelenti, hogy jó. Ezután jön az, hogy mennyire tudja kontrollálni a hangját. Kitartás stb.
2020. febr. 19. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!