Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megtudná valaki mondani, hogy...

Megtudná valaki mondani, hogy mi a címe ennek az Ariana Grande számnak?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem a sem a címére sem a szövegére csak azt tudom hogy a videóban az van hogy egy vonaton belül egy asztalon van egy laptop és azon van a dalszöveg és a szám ilyen lassú.

2020. febr. 16. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Cashmere Cat - Quit ft. Ariana Grande

https://www.youtube.com/watch?v=CKhmCh68Qu0

---

én se ismertem, de a google csodákra képes..

ariana grande train laptop lyrics video ;)

2020. febr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát képzeld nem vagyok hülye én is kerestem de nem találtam sehogyse nekem valamiér nem hozza ki
2020. febr. 16. 16:25
 3/4 anonim ***** válasza:

egy szóval se írtam, hogy hülye vagy..

csak mutattam egy keresési lehetőséget..ha már ennyit tudtál a klippről..

én is csak annyit, amennyit e leírtál..így angol szavakat egymás után pakolva ki is adta, mint 1. találat..

2020. febr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudom melyik eza zene, de amiét így reagáltál az 1. válaszoló válaszára nem írom meg! Te kérsz segítséget és elvárod, hogy pontosak legyünk, miközben egy kérdést sem tudsz kiirni! Szégyelld el magad! Inkább köszönd meg az 1. válaszolónak, hogy ilyen rendes volt, hogy segíteni próbált...hablatyolsz itt összevissza! Idióta...
2020. márc. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!