Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi ezeknek a zenéknek a címei...

Mi ezeknek a zenéknek a címei amikben ezeket éneklik? Lent!

Figyelt kérdés

Mind2 újabb fajta szám tehát nem Beatles meg Modern Talking korabeli. Egyikben ezt éneklik:

... di en di end ... dazoníró...


Másikban pedig ezt: tell bi. Tell bííí. Vagy: tell mi. Tell mííí



2020. febr. 17. 07:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2020. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2020. febr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2. Nem az.
2020. febr. 18. 22:33
 4/17 anonim ***** válasza:

2. kérdésedre ez?

[link]

2020. febr. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem!!! Nem tell me why!!! Nincs semmiféle tell me why!!! Semmi köze ahhoz!!! Mondom hogy tell bő vagy mi.
2020. febr. 19. 09:52
 6/17 A kérdező kommentje:
*Tell bi vagy tell mi*
2020. febr. 19. 10:54
 7/17 anonim ***** válasza:

Na jól van így nem megyünk semmire,ettől azért jóval több segítség kell.Szóval

Nő ,vagy férfi énekli?

Régi vagy új szerinted?

Milyen stílus?

KB a zenében melyik részeken hallható ,ha az egészet nézzük?

Ha rádióban hallottad ,akkor mikor ,hol és hány óra körül kb?

Egyéb jellegzetesség az előadásmódról,zenéről,előadó énekstílusáról,hangjáról? Lehet hasonlítani ezeket valamihez?

2020. febr. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Aki énekli: férfi. Ennyit tudok még mondani. Semmi többet.
2020. febr. 20. 07:52
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Tudom ,hogy ez egy segítő jellegű oldal adott esetbe ,de sajnos marha kevés információt adtál róla,ráadásul utólag olyan dolgokat se tudtál megmondani,hogy például milyen stílusú stb.Így marha nehéz rájönni,de segítségképp inkább azt ajánlom,használd a YT-ot és próbálj ez alapján keresni,ez lesz neked a leggyorsabb megoldás ,hiszen az algoritmus valószínű fel fog valami olyat dobni ,ami ma megy és van benne valami hasonló,hiszen hiába linkelek be ide akárhány zenét,nem tudok rá választ adni,hiszen csak te tudod ,hogy melyik az a zene,ha kitartó vagy és ismert zene ,akkor valószínű meg tudod találni majd ez tuti.
2020. febr. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Utolsó! Szerinted én nem kerestem Yt-n mi? Nem a ...-t!!!

Nem véletlenül írtam ki ide a kérdést. Miután nem találtam!!! És 100x leírtam hogy DISCO stílusú!!! Ezen mit nem értesz? Már nagyon régen elírtam a stílusú!!!

2020. febr. 21. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!