Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek a lent műfajok...

Szerintetek a lent műfajok közül, melyik a legkevésbé kedvelt a 25 éven aluli korosztály körében?

Figyelt kérdés

Jazz

Komolyzene

Blues



2020. febr. 17. 11:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Esetleg, ha 25 év alatt vagytok, akkor azt is leírhatnátok, hogy kedvelitek-e az fentebb írt műfajok valamelyikét.
2020. febr. 17. 11:28
 2/9 anonim ***** válasza:
22%

Hagyjuk már! a 25 éven aluliak 95%-a azt sem tudja ez mi, amiről írsz! De komolyan. Menj már ki egy átlag középiskola elé aztán random kérdezz meg 10 gyereket erről...


Csak a telefont bzulják, meg a vans cipő-csőnaci kombó megy.. bocs ma már az Under Armour az új fila, nem a vans. Mindegyik hülye azt hordja, meg rappel!

2020. febr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos valamennyire igaza van a 2. hozzászólónak. Én is 25 alatt vagyok, és egyre jellemzőbb. Ha most a kicsit tájékozottabbakat vesszük csak (akik akár csak kicsit is tisztába vannak ezekkel), akkor talán a komolyzene (bár sosem értettem ezt a kifejezést, mert mitől komoly.), a blues annyira azért jelen van, hogy ha valaki hall egy dallamot, akkor ha olyan tudni fogja hogy bluesos, tehát tisztába van vele, és a másik kettő is, bár a komoly zene talán a legkevésbé tiszta (azon kívül hogy ami unalmas és nem sátánista "rokk")
2020. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

25 éven aluli telefont buzuló jelen!


Imádom a komolyzenét


a Jazz, hát háttérzajnak beszélgetni valami lightos estén egy cigi meg egy sör mellett


Blues... hát kinek mi

2020. ápr. 3. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én hallgatok jazzt és komolyzenét is, de a komolyzene talán a legkevésbé kedvelt. Egyébként nem kéne általánosítani, nem minden fiatal ugyanolyan.
2020. ápr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Komolyzenét még azért hallgatnak páran (főleg azok akik hangszeren játszanak),viszont a másik kettő nem jellemző.
2020. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

7es válaszolónak:

Szia a 4es vagyok

rosszul értelmezed, számomra egy kellemes háttérben szóló zene, miközben dolgozok, beszélgetek, vagy kikapcsolok. Nem olyan zene amire muszáj ráfókuszálnom, egyébként ha már ilyen szépen fejted ki véleményed, nekem nem fogalmam, tudásom van erről, mert többek között ezt tanulom s játszottam is már.

Talán több emberséggel az igazság is tisztább. Nemde?

2020. máj. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

25 év alatti szinten állítólagos telefon buzeráló.


Én személy szerint egyiket sem annyira kedvelem de minden tisztelem. Régebben hallgattam sok komoly zenét (család nagyon szereti) engem nem tudtak sajnos megfogni egyedül talán Csajkovszkij (ide számíthatjuk?)


Ez szerintem ízlés kérdése nem feltétlen tiszteletlensége ahogy az első kettő válaszból lerí.


Én személy szerint rock / metál kedvelő vagyok néha pop. A rapper nem annyira kedvelem de nincs baj azzal ha vki igen annak a műfajnak is meg vannak a maga kihívásai.


Bocsi am tudom régi a kérdés :)

2021. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
*Az előző válaszoló még mindig bocsi a sok helyesírási hibáért az autokorrekt rendre át javít ne haragudj
2021. júl. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!