Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért adják a régi zongorákat...

Miért adják a régi zongorákat ilyen olcsón?

Figyelt kérdés
Egy csomó olyan hirdetést lattom ahol egy regi Bécsi pancéltőkés zongora csak 20-30 ezer forint

2020. febr. 23. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert annyit kell majd utána ráköltened, mint amennyibe egy új zongora kerül.
2020. febr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem értenek hozzá, csak úgy megörökölték, és útban van nekik, ezért egyszerűen szeretnének minél előbb megszabadulni tőle.
2020. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában mind szét van hullva már szinte, így sokat (nagyon sokat) kell rá költeni, de sokszor benne van az is hogy nem tudja mit ér a hangszer az eladó, vagy éppen nagyon útban van, és minnél hamarabb meg akar tőle szabadulni
2020. febr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem értelek!

A jelek szerint profi szinte értesz hozzá, és az a megítélésed, hogy sokkal többet ér.

O.K. akkor vedd meg és add tovább jókora felárral.

Mi az akadálya?

2020. febr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom hova rakni :p
2020. febr. 24. 17:38
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt árulják 20-30 ezer forintént, ami annyit is ér, technikailag ramaty állapotú, kopott, vagy alapból vacak minőségű orosz. Amelyikkel lehet bármit is kezdeni, az min. 80-tól kezdődik (a javításra szorulók), a zongoratermekben lévő megcsináltak 180-tól.
2020. febr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, nem figyeltem, hogy zongora. Amit irtam, az a pianínókra vonatkozik. A zongora nyilván sokkal drágább.
2020. febr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat :)
2020. febr. 24. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!