Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék egy zenét eljátszani...

Szeretnék egy zenét eljátszani zongorán. Előtte sose volt dolgom ilyen hangszerrel. Mennyire nehéz ezt így megvalósítani? Akár tanári segítséggel.

Figyelt kérdés

Volt egy balesetem tavaly ami során a kezem megsérült. Műtét előtt megkérdezem az orvost tudok - e majd zongorázni. Értette a poént, így csak ennyit válaszolt :ha tudtam akkor jó eséllyel tudok majd ha felépültem.

Megígértem neki, hogy veszek majd zongoraleckét. Arra gondoltam, hogy egy Omega zenét eljátszok és ennek felvételével lepem meg köszönetképp. Vajon lehetséges "gyorstalpalóként" begyakorolni egy számot és azt eljátszani, vagy az alapokról kell indulni?



#zene #tanulás #zongora #tanártkeresek Kecskeméten
2020. febr. 24. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy év alatt megoldható elfogadható szintre.
2020. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Rugostacsko válasza:

Én a helyedben rákeresnék a neten egy tab-ra, netán ha YouTube-on van tutorial a számról, azt is érdemes megnézni. Egy könnyebb számot nem túl nehéz eljátszani tudás nélkül, csak be kell gyakorolni :)

Habár inkább egy könnyebb “riffet” ajánlanék, hogy eljátsz neki, az is elég jó gesztus.(mondjuk a Gyöngyhajú Lány-t amolyan boci boci tarka stílusban)

2020. febr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Elkezdtem keresni tanárt kecskemét környékén de egyenlőre nem sikerült találnom még.
2020. febr. 24. 14:05
 4/4 anonim válasza:
Elsőnek valami kissebb darabot próbálj hogy beáljon a kezed és letudj fogni több hangot is egyszerre persze ezt csak gyakorlás ként elsőnek majd utánna játszhatsz nagyobb darabokat.
2020. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!