Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudok feltölteni...

Hogyan tudok feltölteni YouTube-ra videót plágium nélkül?

Figyelt kérdés
Szeretnék összevágásokat felrakni videóval és zenével együtt. Konkrétan arra gondolok, hogy Top 10-es listákat állítanék össze zenékből, amihez tartozik ugye a videó is. Hogyan tudom úgy, hogy ne tiltsa le a YouTube?

#zene #YouTube #top #plágium #torlesnelkul #legjobbzenek
2020. febr. 26. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy kifizeted az Artisjusnak a zenék használatához szükséges jogdíjat, erről ők kiállítanak egy igazolást, hogy jogod van az adott zenéket használni. Ezt elküldöd a YouTubenak, ők meg felmentik a csatornád a szerzői jogi ellenőrzés alól.
2020. febr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fizetsz a használati jogért! Vagy nem fizetsz, de akkor nem monetizálják a csatornádat! Amúgy eléggé lejárt lemez egy a top10-es dolog, minden hülye ebből akar megélni!
2020. febr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék belőle megélni, csupán én is állandóan a Top listákat nézem zeneileg. És nem Magyar és nem is a mai amerikai videókat/zenéket. Mivel szeretem ezt nézni, ezért gondoltam én is összeválogathatnám a saját zenéimet..
2020. febr. 26. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!