Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Directionerek!?!

Directionerek!?!

Figyelt kérdés

Vannak még Directionerek? Ki hány évesen ismerte meg a One Directiont? Ki hány éves most? Remélitek a vissza térést? Én 2011-ben ismertem meg a Bandát. És még mindig imádom őket.

21/L



2020. febr. 27. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem sokan kinőtték ezt a viselkedést, mivel ha valaki ilyen Directionernek vagy Beliebernek vagy minek nevezi el magát az alapjáraton még kiskorú, és lány, kb 11 évesek, vagy akörül vannak, ezek nem olyanok mint a Rockerek.
2020. febr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze, most már nem hívják így magukat. Bár sokan vannak még mindig pl. Angliában (tudom, beszéltem párral) akik úgyan úgy azt mondják hogy ők Directionerek és 20 évesek vagy annál többek. Azért is érdekel hogy itthon vannak-e ennyire ki tartó rajongók.
2020. febr. 28. 07:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! 34 vagyok, 2018 ban ismertem meg őket és DIRECTIONERNEK VALLOM MAGAM, azon kívül Larry shipper és Louier.


Kedves válaszadó! A rockerek általánosan iszákos, drogos banda. Jól esik ezt olvasni? Ugye, hogy nem? Ha te minősítesz minket, gondolj bele, hogy esne pl egy rockernek egy ilyen minősítés. Normális életű nő vagyok, felnőtt meber, mégis ennek "nevezem" magam, vagy ha jobban tetszik, ez egy életérzés.

2020. febr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Első hozzá szóló vagyok.


És ez mit is jelent pontosabban? Milyen életérzés?

Mint a rock zene? Hogy konkrétan gyűlölte a felső réteg a rock zenét, és ellene voltak? Vagy hogy idehaza a zsaruk verték őket a régi rendszerben?


A pop zene mi? Zeneileg halálosan egyszerű, kifejezetten primitív, odaraknak néhány szépfiút akik hangját feljavítják programokkal, a semmit mondó hulladék szöveg pedig kötelező, ezt hívjuk ma pop zenének, és régen is ezt hívtuk annak.

34 éves létedre egy kicsit érettebb lehetnél, most komolyan! Larry shipper és Louier? Mintha egy 11 éves kislányt hallgatnék.

2020. febr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!

Nem lehetne, hogy mindenkinek más tetszik? Nem vagyunk egyformák. Ne gyere szidni olyan kérdés alá, ami nem rád tartozik, mert ez illetlenség, és nem épp valami kedves. Ha szerinted az utolsó előtti válaszoló gyerekes, picit nézz magadba, ha lehet. És csak hozzáteszem, nincs feljavítva a hangjuk 😌.

2020. jún. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pepegurl1020 ***** válasza:
Én 2010 nyarán(kb.6 évesen) ismertem meg őket, épp öltöztetős játékot játszottam és a what makes you beautiful volt a játék alá vágva, nővéremnek megtetszett, megkereste shazammel és azóta vagyunk oda értük, de leginkább harry-ért
2020. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: ez cuki 😂
2020. jún. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!