Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik fúvós hangszert ajánlan...

Melyik fúvós hangszert ajánlanátok?

Figyelt kérdés

3 éve furulyázom zeneiskolában és gondolkoztam, hogy átmennék jövőre egy másik hangszerre. Már próbálkoztam itthon gitárral és zongorával is, de valahogy pár hónap után feladtam, meg nem is fogott meg annyira. (Egyébként is, ezekre a hangszerekre inkább kisebbeket vesznek fel kezdőként.)

Rájöttem, hogy nekem inkább a fúvós hangszerek valók. Gondoltam a fuvolára és a klarinétra is.

A klarinét hangja sokkal jobban tetszik, de nem tudom, hogy melyiken lenne könnyebb megtanulni játszani. De írhattok más fúvós hangszereket is. És hogy ezeket a hangszereket mennyire nehéz megtanulni.


2020. febr. 27. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt lesz könnyebb megtanulnod, amelyikhez több a motivációd, vagyis amelyik jobban tetszik.
2020. febr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!