Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek Magyarországon...

Szerintetek Magyarországon mennyire lenne igény trap metal zenékre?

Figyelt kérdés
Jelenleg is jön át minden amerikai stílus, de szerintetek ez itthon megállná a helyét? Zillakami, Sosmula, Scarlxrd típusú előadók stílusára gondolok.

#Magyarország #stílus #metál #trap #magyar trap #trap metál #magyar trap metal
2020. márc. 1. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Semennyire. De komolyan.
2020. márc. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Lényegtelen, hogy “mennyire van rá igény”.

Aki metálra vetemedik, az eleve azért hallgatja, mert tetszik neki, közel érzi a szívéhez, és nem azért, mert trendi, vagy mert aktuálisan ezt propagálják.

Minden intelligens ember ezen célból hallgat zenét, - a saját szórakoztatására, a saját ízlése szerint, - és nem azért, mert a vizuális kivitelezés magasabb minőségű, mint maga a zene, - amivel könnyű megvezetni a gondolkodásra képtelen, csőlátású divatmajmokat.

2020. márc. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem semennyire...

Mo kb. 10 évvel levan maradva a nyugati rap kultúrától.

Csak nézz meg néhány hazai mainstriem-eb rap előadót miként kezdték el majmolni pl. a külföldi muble rap-et ami ugye már kezdi elhagyni a virágkorát.

2020. márc. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Köszönöm, ma is tanultam valamit. Nem tudtam, hogy ilyen létezik. Eddig boldogan éltem nélküle és továbbra sem érdekel. De el tudom képzelni, hogy van az a drog, aminek hatására ez is élvezhető.
2020. márc. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ilyen kérdés nem volt:P
2020. márc. 1. 19:21
 6/11 anonim ***** válasza:
10%
A trap az egyébként is vállalhatatlan műfaj, de még hogy metal zenében?...
2020. márc. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha ennyiből nem derült ki, hogy nincs rá igény, akkor fektess bele nagy összeget.
2020. márc. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%

Attól még, hogy valaki nem preferálja ezt a műfajt, nem értem miért pontozi le itt a válaszokat... Mert az üszkös tech house, mulatós, autotune-os nyávogós rap az aktuális bullshit itt Mo-n...


Nem is baj az, hogy egyes stílusok megmaradnak az underground vonalban.


Na meg aki lepontozott, simán mondhatna az újkeletű rap szférából "hiteles" és sikeres előadót... Elárulok egy titkot, nem nagyon van...

2020. márc. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Elég kicsi rajongói tábort kitudnál alakítani magad körül, ha jól csinálod nagyobbat is. (Bár ez evidens)

Minden "szennyre" rákapnak az e műfajt kedvelők, ha fülbemászó, lásd pl: Gucci Gang (igaz ez nem trap metal, de ugyanígy meglehet csinálni). Meg ha belejössz elég gyorsan tudsz majd számokat csinálni, mert tehetség nem igen kell hozzá, inkább csak szakértelem az Audio Editor-ökhöz. (Elég sok How to make xy videó van.)

De én azt tanácsolom, hogy nagyban gondolkozz, angol legyen a szöveged, "könnyebb" befutni. Próbálj minden zene streaming appra regisztrálni pl: SoundCloud.

2020. márc. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát. Nekem a kis “rajongói” tábor nagyonis jó lenne, sőt, a legjobb. És nyilván maradnék az “underground” előadók között. Nagyon ilyen műfajt magyarul nem is találtam, hát én megpróbálom a “lehetetlent”, kinek tetszik kinek nem. Ha lesz 3 ember aki hallgatna rendszeresen, nagyon boldog ember leszek. Nyilván tisztában vagyok hogy nem lesz a legjobb egyből az első szám se de elég nyitott vagyok a fejlődésre so... Mellesleg hozzátenném, akármilyen könnyűnek látszik, nem a leg egyszerűbb műfaj.
2020. ápr. 1. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!