Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hardstyle kedvelő emberek...

Hardstyle kedvelő emberek léteznek ebben az országban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már napok óta foglalkoztat a dolog. Én évek óta szerelmese vagyok a műfajnak. 2011-ben csatlakoztam a táborhoz és azóta sem találkoztam olyan emberrel aki szereti a Hardstyle műfajt, mond neki valamit a Defqon1 vagy a Qlimax....

Pláne lányokat nem találtam akik ezt kedvelnék. Magyarországon tényleg mindenki ennyire csak a nyomorult Rádióban szóló gagyi slágereket hallgatja?



2020. márc. 2. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Ilyen pumped gabó szintű emberek zenéje ez...
2020. márc. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biztos külföldön ilyen sok Pumped szintű idióta van... Miért kell párhuzamot vonni? Pont hogy a gyökér inkább a nyáladzós népzenét hallgatja...
2020. márc. 2. 11:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán vagyok benne az ilyen dolgokban, de én szeretem, szoktam hallgatni, jól lehet rá tombolni.
2020. márc. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt régebben olyan időszakom, amikor hallgattam, de hogy őszinte legyek, nem is tudtam, hogy hardstyle-t hallgatok.

Amúgy rádiót nagyon régóta nem hallgatok, de ettől még nem feltétlenül büszkeség felvállalni mások előtt, hogy miket szerettem/szeretek. :D >> Eurodance, bubblegum dance, trance, j-pop, j-core, happy hardcore, és az utóbbi években rájöttem, hogy a eurobeat az örök és legnagyobb kedvencem. 35N

2020. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én szeretem a műfajt, egy Headhunterz, D-Block&Stefan vagy egy Sub Zero Project koncertre elmennék a Defqon 1-ra.


A Defqon 1-nak jobbak a vizuàlis effektjei mint mondjuk a Tomorrowlandnek.


18F

2020. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 elistvan ***** válasza:
Rétegműfaj mint a hands up. Amúgy a Da Twakaz nagy kedvenc.
2020. máj. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szeretem, trance t ès a Hardstyle-t is.Egyèbkènt dobolok.:)
2020. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!