Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyikük a tehetségesebb...

Melyikük a tehetségesebb énekes szerintetek? (közvélemény kutatás)

Figyelt kérdés

Az ég kedvenc énekenőm:Christina Grimmie.:

[link]

Vagy a hugomé,Dan Vasc.:

[link]

Tegyük fel,hogy ez alapján a 2 belinkelt szám alapján dönthettek.😀

Nézzétek őket végig,mindegyiknek a végefelé van a "hangkieresztés".



2020. márc. 4. 04:59
 1/9 A kérdező kommentje:

Ne stílus alapján döntsetek,vagy hogy melyik zene tetszik jobban,hanem hogy melyiküket tartjátok tehetségesebbnek.

Amúgy mindkettő őstehetség szerintem,csak kíváncsiak vagyunk. :)

2020. márc. 4. 05:08
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik élőben énekel, a másiknak meg bele van javítva a hangjába, vagy legalábbis van rajta effect, plusz mindkettőnek más a technikája, egyszerűen nem lehet ezt így eldönteni.
2020. márc. 4. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Melyiknek van belejavítva szerined?

Szintén kíváncsiság :D

Christinának tuti nem,mert élő adásban énekelt a Voice-ban.

De szerintem Dannak sincs feljavítva.


Ettől független köszi a véleményt,ment a zöld kéz.

Más műfaj az tény,de pont ezért érdekes összehasonlítás szerintem.

2020. márc. 4. 05:56
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
A férfinek jobb, bár egyikük sem túl egyedi. A csaj tipikus pop előadó, a csávó meg kb minden power metal énekes.
2020. márc. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Tipikus tucat egynyári előadók, semmi tehetség, nulla karizma. Autotune befigyel. Ez rubbish, ahogy a művelt angol mondaná.
2020. márc. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Mojjo ***** válasza:
72%
Christina nagyon tehetséges volt. Nem feltétlen ezen a videón látszik leginkább mondjuk, de ez más kérdés. Nyugodjon békében! :(
2020. márc. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szerintem pont itt ereszti ki legjobban a hangját,ez a legprofibb előadása,de ez magánvélemény. Autotunet meg egyáltalán nem hallok rajta,láttam róla (telefonnal) videózott koncertfelvételt,ott is jó volt.

Utolsó előtti amit mond,hogy tehetségtelen,autotune stb.. az nagyon erős túlzás,az ilyen Mr Missh,Byealex,Lil G,MajkaCurtis kategória amire gondol,azért azzal pedíg bőven nem egy szint.

2020. márc. 4. 12:33
 8/9 anonim ***** válasza:
25%

Christina Grimmie teljesen más szinten van :)

Habár ez nem a legjobb produkciója, de már az is plusz, hogy élőben énekel. Szóval Christina Grimmie könnyedén nyer.

2020. márc. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Grimmie nagyon nagyon tehetséges. De kb. szerintem egyszinten vannak. Dannek

n(s)em ez a dal fitogtatja leginkább a tehetségét. Nemtudom honnan jön az, aki szerint ő csak egy átlagos powermetál énekes.

2020. márc. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!