Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen elektromos gitárt...

Milyen elektromos gitárt ajánlanátok metálhoz?

Figyelt kérdés
Teljesen kezdo vagyok, semmit sem tudok a gitárokról még, de nagyon megszeretnék tanulni játszani. Foként metalcorehoz, progessziv metalcoret szeretnék játszani, pl. While She Sleeps, Architects. 80-90ezerért szeretnék venni, olyat ami ha már tudok játszani is még egy ideig jó lesz. Ha esetleg tudtok olyat mondani ami megér még plusz 10-20kt, akkor azt is irjátok le!
2020. márc. 4. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Olyat ami működik. De most komolyan. Nem hiszem hogy van összefüggés a zenei stílus és a gitártípus között.
2020. márc. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

@1, de nem is kicsi szerepet játszik hogy mit szeretne játszani.

Az erősítő megvan már?

Melyik forma tetszik? Superstrat, V, explorer, stb... Milyen szín?

Persze fontos nem is kicsit hogy jó minőségű legyen, de így az elején fontos hogy vonzon a hangszered, mert az hogy jól játszható az nem fog annyira, ha a gitárt nem szereted.

Használt jó, vagy csak új?

2020. márc. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a jazzmastert ajánlom. Persze humbuckerrel.
2020. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Erositot nem tervezek venni, van elég komoly hangcuccom, ugy gondoltam hogy veszek egy kulsos hangkártyát és arra fogom kotni, fejhallgatoval és hangszorokrol is szinte ugyanazt kapom akkor vissza mintha erositovel hasznalnam, nem? Meg ugy tudom modositani a hangot pedálok nélkul ha minden igaz.
2020. márc. 14. 13:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, az is tökéletes otthonra, csak ahhoz kell meg egy Amplitube, Guitar rig, Bias Fx, stb. De egyébként az eredeti kérdésre válaszolva, ha a Les Paul forna tetszik jó választás lehet a Vintage V100, és később cserélheted a hangszedőket igény szerint. A Schecter picit túlárazott szerintem, de attól függetlenül elég jó gitárok. A Jacksonnak is vannak jó modellei, és az Ibaneznek is. Igazából ez elég szubjektív, ami nekem kedvenc gitárom, az lehet hogy szerinted csúnya ,és neked kényelmetlen
2020. márc. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!