Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lenne valaki aki segítene...

Lenne valaki aki segítene nekem zenei ügyben?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék énekelni, szoktam szövegeket is írni beatekre, de hogy őszinte legyek nem igazán tudom honnan kezdjem ezt az egészet el. Nagyon el vagyok veszve, mert semmilyen programhoz nem értek, nem tudom miket kéne beszereznem egy jó, de nem túl drága home-studiohoz, röviden: nagyon, de nagyon kezdő vagyok. Ezért jó lenne, ha tudnátok ajánlani valakit, vagy akár a saját segítségeteket felajánlani. Akár pár egyszerű alap tippnek is nagyon örülnék. Előre is köszi!

2020. márc. 4. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy mikrofon és egy audio interfész kell, meg persze valami amin hallgatod az egészet. Az első kettőn nem szabad spórolni. A harmadiknak megfelel egy jó minőségű házimozi is, vagy egy 20 ezertől kezdődő professzionális fejhallgató. Szoftvert az audió interfészhez jellemzően adnak.
2020. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!