Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy találhatok vizuálos/kivet...

Hogy találhatok vizuálos/kivetítős csapatot?

Figyelt kérdés

Tudjátok vannak a koncertek, amin ilyen vizuálos csapatok szoktak kivetíteni, mindenféle témában... Most keresek a zenekaromhoz egy csapatot, akik tudnak ilyet csinálni.

Szerintetek hogyan keressek ilyet?


Csak mert eddigi kereséseim mindig oda jutott, hogy van 1 nagy kivetítő cég, és a többit meg nem találni... (Vagy csak én nem találom)

Kicsit ebben tudnátok segíteni? Hátha ti jobban kerestek, vagy esetleg ismertek ilyen embereket, vagy csapatot.!?



2020. márc. 6. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel a következő pár hónapban betiltanak minden 40-50 főnél nagyobb rendezvényt, nem hiszem, hogy ezek a cégek komolyabb szerződéseket kötnének.
2020. márc. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha a legközelebbi rendezvényen odaballagsz a kezelő személyzet valamelyik tagjához és megkérdezed???
2020. márc. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2# Igen ez talán a legjobb megoldás! 😁🤣 csak vicces mert szakmailag pont hasonló körökben mozogtam, és az előző (valóban) kb 1000 koncerten, (ahol dolgoztam) nem jutott eszembe! 😁😂 de végülis sosem késő! 😎 Próbálkozom
2020. márc. 6. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!