Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rockerek, ti csak rockot...

Rockerek, ti csak rockot hallgattok, vagy van más zene is amit szerettek?

Figyelt kérdés

2020. márc. 6. 10:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
2020. márc. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1 🤣🤣 Végülis. De most inkább olyanra gondolok, aminek nincs köze a rockhoz.
2020. márc. 6. 10:47
 3/16 anonim ***** válasza:
21%
Persze. Hiszen a rock szerteágazó műfaj, ezért egy igazi rocker a pszichedelikus rocktól az underground rockon át a vallási rockig mindent hallgat! Az nem is lehet igazi rocker, aki szelektál a rock irányvonalai között.
2020. márc. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Aki csak rockot hallgat, az bevan szukulve, alapvetoen minden mufajban vannak jo alkotasok, a daridot leszamitva
2020. márc. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én meghallgatok mindent klasszikustól jazzen át metalig. Nagy kedvencem SRV és Slash, mégis néha lejátszási listára kerül némi Billie Eilish is.
2020. márc. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

3-as, te valami hivatásos, felszentelt országos rocker-felügyelő vagy, vagy mi?? Azért elég merész tényként kijelenteni ilyet, hogy csak az lehet igazi rocker, aki a te szempontjaidnak megfelel.

Én rockernek tartom magam, de igenis vannak olyan ágazatai a rock/metálzenének, amiket már nem bír bevenni a gyomrom, így azokat ignorálom. Például death, black, meg ilyen egyéb hörgős-darálós metálzenének soha nem hallgatok, mert az nekem már túl durva és nem dallamos. Na bumm, és mégis rockernek tartom magam. Ne te döntsd már el helyettem, köszi :D


Egyébként csak, hogy a kérdésre is válaszoljak: hallgatok más zenét is a rockon kívül, csak azokat már sokkal ritkábban, és inkább csak otthon. A komponált filmzenéket például nagyon szeretem, na meg a popzenék között is van jó néhány darab, ami tetszik, csak azokat például már nem rakom fel a telómra.

2020. márc. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2020. márc. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
6-os, hivatalos rock-pap vagyok, a rocklovagok tagja.
2020. márc. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Számomra nem feltétlen a műfaj az elsődleges hanem az hogy mit rejt maga a zene, mi a mögöttes tartalom.

A metal a kedvenc műfajom, de hallgatok némi rock-t is, ezek mellett igényes popzenék is megfordulnak, jobb klasszikus számok, jazz, country, soul, rap.

#3.

Ezzel nem értek egyet, a vallási rock-t pl. hülyeségnek tartom, illetve van bőven olyan amit nem szeretek pedig hallgatók a heavy metal-tól a slamming brutal deathcore-ig elég sok mindent.

Annak ellenére annak tartom magamat mivel teljesen azonosulni tudok a szemlélettel, a szubkultúrával.(kivéve egyes képviselőkkel, akik definiálni próbálják de közben fogalmuk nincs az egészről)

2020. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mást is szoktam hallgatni, például Two Steps From Hell: Skyworld albumát nagyon szeretem.
2020. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!