Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a baja sokaknak Billie...

Mi a baja sokaknak Billie Eilish-al?

Figyelt kérdés

Négy díjat nyert a grammy-n, ezzel bizonyította, hogy el van ismerve, korábban ilyen fiatalon senki nem nyert ennyi díjat. Az albumát a testvérével rakta össze, ami dicséretes. A dalai elképesztően jók, úgy ki ki tudja fejezni az érzéseit, ahogyan ma senki a szakmában. A stílusa meg nagyon jó, nem olyan mainstream mint Britney, Rihanna, Miley, Selena, stb...


Szóval szerintem nagyon jó a csaj. Nem igaz, hogy pár év múlva le fog tűnni, mert akik letűntek (pl. Blog27) azoknál várható volt, mivel összerakott, ócska mainstream zene volt, akiknek írtak egy slágert. Billie nem fog letűnni, épp ellenkezőleg: nagy hatással lesz a zeneiparra. A szexista énekesek után végre normalisan felöltözött embereket fogunk a színpadon, klippekben látni.


2020. márc. 6. 23:00
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
91%

Még először leszögezném, hogy nem vagyok Billie ellenes.

A Grammy nem jelent semmit, nem egy olyan zenei elismerés ami bármi komoly zenei elismerés lenne.

Az hogy kinek mi a jó zene, az relatív.

A stílusáról meg annyi, hogy biztos van alapja az imidzsének, ds feltűnően túl van tolva ez a depis, oversized ruhás dolog. Nagyon erősen inkább már a markatingről szól ez az egész.

A stílusán belül én is valamennyire a jobbak közé sorolom, de attól ugyan úgy mainsteamde, így én a hipeot is sem értem (vagyis értem hiszen erre van igény), de biztos hogy hatalmas baromságokkal sz@rozzák le.

2020. márc. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
81%
Én személy szerint nem örültem hogy Ariana előtt vitte el a grammyt amikor ő már régóta a szakmában van és össze hozott egy nagyon jó albumot. A véleményem róla hogy néha néha hallgatok tőle zenéket de annyira nem kötnek le, jók persze csak egy idő után már unalmas lesz ez a full depi amit nyom, pedig látszik rajta hogy rá van már erőltetve pedig biztos tud ő jobb is lenni egy depis 18 évesnel.
2020. márc. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Én Billie-t egy előadóművésznek tartom, tehát amikor depis dalokat énekel az egy előadás. Méghozzá zseniális. Ahogyan használja a hangját, annak hangszínét, ritmusát, egészen egyedi. Ha nem úgy adná elő a dalokat ahogyan teszi, nem ütne akkorát a munkássága.


Nyilván van az egészben markering is, hiszen ismert ember lett belőle, ezzel nem lehet mit csinálni. De ennek ellenére nagyon emberinek tűnik. Pl. Ariana olyan Miss. Tökéletes, ezért nem is szimpatikus, Billie meg olyan, mint aki nemrég jött ki a McDonalds-ból.


Amúgy nyilván fog változni, nőiesebb lesz, 10 év múlva már mást fog énekelni. De ha a zsenialitása megmarad, és nem kopik el, akkor az sem fog zavarni.

2020. márc. 7. 00:11
 4/37 A kérdező kommentje:

"A Grammy nem jelent semmit, nem egy olyan zenei elismerés ami bármi komoly zenei elismerés lenne"


Szerintem amit írtál, az erős túlzás, ezzel nem értek egyet.


De mi lenne akkor szerinted a komoly zenei elismerés?

2020. márc. 7. 00:15
 5/37 anonim ***** válasza:
70%

Attól még hogy odáig vagy érte, nem lesznek számottevőek az "érveid". 4 Grammy? És? Bach egyet sem nyert, mégis világhírű ennyi év után is. Testvérével írt albumot. Ismét kérdem, és? Ennek mi a jelentősége? Elképesztően jó dalok? Ez egy vélemény, nem pedig érv. Jó stílus? Ismét egy véleményről beszélünk...


Folytathatnám még, de felesleges.

2020. márc. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
69%

Nem is elfogult a kérdező, dehogy.

Ez a nő egy darab dalt nem írt, na nem mintha a nulla szöveg olyan sokat számítana.

Teljesen látszik, hogy most ő az aktuális hülyegyerek, akit imádni kell és nyomják, ha törik, ha szakad.

2 év múlva meg senki nem fog már rá emlékezni.

Mondjuk nem is csodálom, évente legalább van 3 ilyen semmirekellő.

2020. márc. 7. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Kicsit sem vagyok elfogult, mert nem igaz, hogy nyomják.


A media a 2010-es években VÉGIG azokat az énekesnőket nyomta, akik erotikával, és hatalmas menedzsmenttel a hátuk mögött adták el a dalaikat.


Hiába volt nyilvánvaló, hogy Britney Spears egy tehetségtelen, agyatlan nő, az összeomlása után a menedzserek erőszakkal össszerakták. Hiába tudta mindenki, hogy Miley Cyrus egy szemelyiségzavaros, ótvar ringyó, folyamatosan el kellett viselni, ahogy meztelenkedik. Ahogyan a lóképű Lady Gagát is, amint tangában táncol Beyonce-val. Vagy Rihannát is, aki mást sem csinált, csak a seggét rázta. Na és persze a drága Nicki Minajról se feledkezzünk meg, aki az Anacondában ontotta az erkölcstelenséget, meg a cuki Tove Lo-ról, aki a Habbits-nan egy jó kis mai, biszex nő képét mutatta be! Selena Gomez maga vallotta be, hogy szégyenli az egyik klipjét.


Csupa médiaszenny, ami a South Park alapanyagának kiváló táptalaj volt. Hát erről szólt a sötét 2010-es évek! Egy generáció nőtt fel azon, hogy "akkor vagy jó nő, ha erotikus tartalmat osztasz meg magadról". Hiszen ha Rihanna egy ringyót játszik, tedd azt te is! Ezt sugároztak 10 éven át.


Billie Eilish-el ez a korszak lezárulhat. Megjelenhetnek azok az emberek, akik nem Jaj-Z hátán masznak fel, hanem szabadúszóként, amatőrként lehetőséget kapnak arra, hogy az underground-ot átültessék úgy a Mainstream-ba, hogy az nem szívódik fel, hanem megmarad a zamata.


Jó, hogy van ez a Billie Eilish. Végre 10 év után változás előtt a zeneipar.

2020. márc. 7. 08:44
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Billie-nek ez a depis, nagyon emberi karaktere ugyan úgy egy előre megtervezett marketing, mint az előző tíz év erotikus marketingjd. Mivel az már lecsengett, senkit sem érdekelt, ezért fogtak egy előadót, és megcsinálták belőle az ellentettjét.
2020. márc. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
89%

Egyébként ugyan így akkoriban azok az előadók voltak a frissek.

A Grammy egyébként is még mindig azt mondom hogy nem azt jelenti hogy ki milyen jó (hiszen ez alapból relatív), hanem hogy kin van a legnagyobb hipe. Meg most szerintem benne van az js hogy Billie miatt azt akarták, hogy megbotránkoztasson, mert két ember lesz belőle, aki megérdemeltnek gondolja, és aki azt mondja hogy nála sokkal jobb helyen is lehetne. Így beszélni fognak róla, cikket

2020. márc. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
83%

Bocsi véletlen elküldte.

Cikket írni, és ezzel az is hallani fog róla aki amúgy elkerült a csaj. Ha Ariana kapta volna az teljesen alap lenne, sokkal kevesebb ember gondlná nem alapnak.

2020. márc. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!