Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezt a fantasztikus, mosolygásr...

Ezt a fantasztikus, mosolygásra késztető Western Saloon zongora hangzást (videó lent) hogyan, vagy milyen zongorákkal lehet elérni? :D

Figyelt kérdés
[link]

2020. márc. 9. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Kontakthoz van kismillió.
2020. márc. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt a mondatot hogy kell értelmezni?
2020. márc. 10. 00:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Az elektromos zongorákon vannak ilyen jellegű hangszínek, a némelyiken finomhangolni is tudod.
2020. márc. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De én ilyen régi hangzásúakat keresek. :) Nagyon nem baj, ha van vagy száz éves. :)
2020. márc. 10. 03:00
 5/9 anonim ***** válasza:

A Kontakt egy szoftver sampler.


Ha igazit akarsz, szerzel egy random fatőkés pianínót, billentyűnként egy-két húrtól megszabadítod, aztán felhangolod magadnak, ahogy jónak látod.

2020. márc. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

:D


Nem tudok hangolni, ezért keresek olyan régi ("olcsóbb") pianínót, melyben ez az aranyos hangzás már benne van.

2020. márc. 10. 13:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Hangolásra minden képpen szükség lesz, mert a szállítás alatt nagyon hangolódhaz. De szakember meg tudja csinálni.
2020. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Nem tudok hangolni"


Nem is kell, az általad belinkelt is vagy úgy van hagyva, vagy fülre van hangolva. Esetleg valami archaikus skála, amit minden valamirevaló androidos hangolóapp ismer.

2020. márc. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
pont most találkoztam ilyennel, a kawai digitális zongorák kezelőszoftverben van egy ilyen opció "sound museum", ahol egy rakás ilyen hasonló hangot ki lehet választani, sőt még az elhangolódás mértékét is beállíthatod. Jópofa, én is eljátszadoztam vele. Amúgy meg tényleg marad egy régi pianínó beszerzése vagy valamilyen VST program lehalászása ami tud ilyeneket, tuti van ilyen.
2020. márc. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!