Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed Grace VanderWa...

Gábor t kérdése:

Mi a véleményed Grace VanderWaal-rol?

Figyelt kérdés

Úgy érzem kevesen ismeri és kíváncsi vagyok , hogy miért.

Nem nagyon voltam pop zene rajongó, de ez nem átlagos hang amit ez a lány elő ad.



2020. márc. 11. 20:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Kettős érzésem volt vele kapcsolatban mindig is. Szerintem nem túl jó énekes, tehát egy Mariah Carey-től nagyon messze áll, tipikus "indie voice" énekes(pont volt itt egy ilyen kérdés), de közben meg bírom a karcosságot a hangjában, hasonló, mint Adele-é. A zenéi meg hát.. mindenki döntse el mit szeret.
2020. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem mainstream, lassan akarja építeni a karrierjét. Nincs bajom vele egyébként, fiatalon kezdte, mint Taylor Swift és még mindig csak 16, van ideje bőven, de nem mondanám ismeretlennek se meg alulértékeltnek se, közel 400 milliós megtekintés magán a youtube csatornáján, 3,32 millió feliratkozó, +100 milliós megtekintés az AGT-s videóján, AGT nyertes, teltházas Vegas Show, Billboard 200-an 9. helyezés 13 évesen, Rising Star díj 13 évesen, tehát eddig a legfiatalabb, aki kapott ilyen elismerést, Disney díjak, elvileg Japánban 2018-ban a legeladatottab női énekes volt, akkor 2-3 zenéje mesefilmekben, 2 Fender ukulele a nevével, Imagine Dragons és Florence + The Machines koncert, Shawn Mendes-el és Selena Gomez-el barátok, akkor most egy Disney filmben(Stargirl) ő játsza a főszereplőt és még sorolhatnám.
2020. márc. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ja és nem mondanám csak pop énekesnek, régebben folknak meg indie-popnak volt írva, nem tudom hírtelen miért lett szimplán pop, a második albumában elvileg van bluegrass is, de pontosan az nem tudom mit akar jelenteni, viszont pl. az ilyen, hogy Burned az nem pop, nem tudom minek hívják, akkor a Darkness Keeps Chasing Me-t se mondanám popnak, klasszikus talán? Pff.. akkor a mostani kis albumából a The City-nek se popnak kéne lennie, hanem jazz-rocknak, a Poser is inkább alternatív/indie-pop. De ha esetleg még nem hallottad akkor van egy Overrated nevű száma, ami még nincs kiadva, az is jazz.
2020. márc. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Követem ezt a lányt már az AGT óta, sokáig reménykedtem benne, hogy megtalálja a neki való stílust, úgy gondolom, hogy az ilyen folk, indie, rock, blues, soul, r&b állna neki nagyon jól, de kezdem úgy érezni, hogy belőle is csak egy szimpla semmilyen pop énekes lesz, mint mindenkiből, tönkretesznek mindenkit. De azért titkon még mindig reménykedek.
2020. márc. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat , ment a zöld mindenkinek , 4. remélem a felvetésed nem válik valóra, de majd ki derül .

Még egyszer köszönöm a válaszokat.

2020. márc. 12. 19:41
 6/17 A kérdező kommentje:
1-esnek is köszönöm a választ , de talán nem is olyan karcos :) https://www.youtube.com/watch?v=A2ntOhQE2eY&list=RD_zsY6YFFv..
2020. márc. 12. 20:20
 7/17 anonim ***** válasza:
Mi a kedvenc számod tőle amúgy? Nekem Stray, de bírom a The City-t is, kicsit olyan Beatles-re emlékeztet, sokkal értelmesebb zenéi vannak a mai énekesek többségénél. Talán az I Don't Like You meg a Waste My Time, ami olyan, hogy elég poppos, de érthető, a rajongói többsége fiatalok, kellenek ilyen zenék is nekik.
2020. márc. 14. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7. A második albumáról a "stupid day" Bár nem ez a címe de ez is lehetne , de meg nézem. Hope for change.

Mindegyik zenéjét szeretem. Külön tetszik , hogy egy-két számában lehet hallani a levegő vételt , (ettől élet szerűbb) pedig egy zenesuliban ez az egyik első tananyag , a légzés.

Aztán van pár dolog ami zavar , a második albumát mind ha nem is egy stúdióban vették volna fel.(észre vehető különbségekre gondolok a zenék hangszínében.

És az albumairól hiányolok pár zenét : best friend, riptide , attól függetlenül, hogy ő írta vagy sem.

Viszont remélem a következőn rajta lesz a : vienna.

még egy jó lenne ha a stúdiós felvétel közelebb kerülne hangzásban az élőhöz .

2020. márc. 14. 11:59
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem a pop zenéért vagyok oda, inkább az előadásért és a hangzásért, szeretem még 6IX9INE , quimby-t is de most kegyelem a kedvencem :)
2020. márc. 14. 12:07
 10/17 anonim ***** válasza:
Stupid day alatt az Escape My Mind-ra gondolsz? Azt is szeretem.
2020. márc. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!