Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a különbség a Line6 Helix,...

Mi a különbség a Line6 Helix, Helix LT, HX Stomp és HX effects között?

Figyelt kérdés
Új multieffekten töröm a fejem. A HX Stomp-ot néztem ki, mivel elvileg leírás alapján ugyan azt tudja és ugyan úgy szól, mint a sima Helix. De akkor miért olcsóbb több száz ezerrel?
2020. márc. 15. 01:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Maga a kezelőfelület lényeges eltérés, és ha jól tudom számítási kapacitásban is vannak eltérések.
2020. márc. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a kezelőfelület is csak fizikálisan? Mármint a PC szoftver ugyan az nem?
2020. márc. 15. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebben nem vagyok teljesen biztos, de én úgy tudom, hogy a szoftwer az ugyan az, annyi hogy az egyikben csak a pedálok vannak.
2020. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A szoftver ugyan az a helix de... A normál Helix ami fél milla, az a nagytesó. Az tud mindent. Erősítőt, effektet, ládát. Mindent. Van a helix stomp. Ez a kis tesó. Komopaktabb kivitelbe. De ez is tud erősítőt, ládákat és effekteket. Ha jól tudom. De erősítőt és ládát biztos. De ugyan olyan minőségben mint a nagy tesó. Akkor ott a helix effects. Ebbe csak effektek vannak. De ugyan olyan minőségbe mint a nagy. :)


Nagyon felhasználóbarát cucc mind. De szerintem ha a hangzás a fontos akkor inkább kemper vagy axe fx legyen a választott. :) Legalábbis ha erősítőket kell szimulálni.

2020. márc. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!