Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zongorát vegyek?

Milyen zongorát vegyek?

Figyelt kérdés

Tudnátok segíteni, hogy milyen zongorát vegyek?

Szeretnék zongorázni tanulni, de tanácstalon vagyok.

Nem nagyon ismerem a zongorákat, ezért is kérem segítsegeteket.

Itt van pár darab amit nézegettem, írnátok véleményt?

Yamaha ydp S-34

Roland dp603

Roland F 140R



2020. márc. 20. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a Rolandokat nagyon szeretem, így azt jó szívvel tudom ajánlani. Értelemszerűen egy 600 ezres jobb mint a fele annyiba kerülő, az hogy neked van e szükséged rá, azt már neked kellene eldönteni. Ekkora összegnél a legjobb (sőt egyetlen értelmes) megoldás hogy bemész egy párt hangszerboltba (ha hallgatsz rám, akkor valami Roland márkával magasabb szinten foglalkozó helyre, ilyen elektromos zongoráknál az az egyik legjobb), és ott kipróbalod az megfelelő hangszereket, és megkérded az eladókat. Majd a tapasztalatait és az eladói ajánlás alapján könnyebben el tudod dönteni. Fontos figyelni ilyenkor a hangszínekre (hogy amire neked szükséged van, mennyire tetszik neked), milyen a játékérzete, mennyire felelnek meg neked a csatlakozói által nyújtott lehetőségek stb
2020. márc. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!