Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ez jó gitár?

Szerintetek ez jó gitár?

Figyelt kérdés

Tanglewood TWCR O


[link]



2020. márc. 24. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Az hogy mi a jó gitár az a legfelsőbb kategóriában is totál szubjektív.

De ennyire olcsó gitárt én elektronika nélkül is húzósnak tartok, nem hogy elektronikával. A modellhez még nem volt szerencsém, de én ha nem nagyon fontos az elektronika (zenekar pl) biztos hogy kihagynám.

De ha nagyon fontos akkor legalább a másfélszeresére kellene növelni a keretet.

2020. márc. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mojjo ***** válasza:
79%

Ebben az árkategóriában "jó" gitár sajnos nincs, főleg nem újonnan. Ha be lehet hangolni, kb. pontos, nincsenek egekben a húrjai, akkor már örülhetünk.

A Tanglewoodnál ilyen problémák pedig jó eséllyel nincsenek.

2020. márc. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

50ezer alatt használtan sincs "használható" akusztikus gitár. Kábé 70-80 körül tudsz használtan venni valami életképes hangszert. Mondjuk 80-100 körül már újonnan is vannak jók. Ha meglesz a pénz felteheted a kérdést, hogy ki mit ajánl annyiért.


Én azt javaslom, hogy facebookon lépj be a legnagyobb gitáros fórumba és kérdezz. Minél alázatosabb kezdő vagy, annál jobban fognak segíteni.

2020. márc. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
uszadékfa
2020. márc. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!