Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek attól még, hogy...

Szerintetek attól még, hogy egy zene vagy dalnak a szövege a szerelemről szól még lehet jó?

Figyelt kérdés

2020. márc. 26. 01:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Már miért ne lehetne jó, sosem értettem ezt a mai utálatot a szerelemről szóló zenék iránt, nem egy új találmány, régebben is voltak és mégsem akadtak ki az emberek rajta, a lényeg, hogy ne legyen ilyen klisés, vagy ízléstelen szexista szövege, mint pl. nem is tudom, nem jut eszembe ilyen, a lényeg, hogy ne ilyen legyen, hogy hú, de jó a segged, menjünk az ágyba és a társai.
2020. márc. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet arról is "jó" zenét írni, bár a jó az eléggé szubjektív. Nekem például a punkrockosabb feldolgozások határozottan tetszenek. Főleg ami picit negatívabban irja le
2020. márc. 26. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne valami jó, ami az egyik legalapvetőbb emberi érzésről szól?
2020. márc. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából bármiről lehet, szerelemről is.

Bár ez kicsit szubjektív, számomra akkor jó bármilyen szöveg ha nem közhelyes, és önálló gondolatot tartalmaz.

2020. márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Lehet, de a szerelem annyira elcsépelt téma, hogy nehéz olyan szöveget írni róla, amit nem írtak még meg milliószor. Ákos szerelmes szövegei pl. szerintem jók.
2020. márc. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne jó? Csak fogja meg kicsit új oldalról a dolgot. Nyilván, hogy ilyen tèmájú dalból van a legtöbb, hiszen ez a legcsodálatosabb emberi èrzelem. Nyilván a milliomodik ugyanolyan dal után kicsit elege van az embernek a nyálas dolgokból, ès mostanság már alig van olyan mozzanata a szerelemnek, amiről ne szólna dal, így nehèz újat, egyedit alkotni ebben a tèmában. Pedig manapság is vannak igazán jó szerelmes számok, amiket a szövegük miatt szeretek, csak jó helyen kell keresni őket.
2020. márc. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!