Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Miért szól ilyen furán a hegedűm?

10 éve nem hegedültem, előtte évekig tanultam zeneiskolában, most újra vettem egy hegedűt. Elvileg azt írták, hogy "játszásra kész" állapotban érkezik. De olyan, mint túl halk lenne, meg nem is tudom, mintha a vonó nem tapadna olyan jól, pedig rendesen begyantáztam. Vajon csak elszoktam volna tőle, vagy mi baja lehet?

márc. 26. 12:47  Privát üzenet  

A válaszok
nyomd rá erősebben :D

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 26. 14:10 Privát üzenet
Idiot guitarist boy nevű felhasználó válasza:

Lehet hogy silány minőségű hangszerről van szó, és annak sajnos mindnek baja van, minden téren

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 26. 16:16 Privát üzenet
Mojjo nevű felhasználó válasza:

A lélekkel minden rendben?

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 26. 19:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy hegedűm, amely domború, úgymond púpos a lába (híd alatt, megtudná valaki, hogy ezt a fajtát hogy hívják?
Mit tegyek, ha a hegedűm lába kiugrott a helyéről?
Van olyan jazz zenés étterem Budapesten, ahol nem néznek furán, ha 25 éves férfiként egyedül betérek egy vacsorára és tényleg jó a zene?
A cselló a kedvenc hangszerem . De hegedüm van othon . Ha elkezdenék hegedülni nem lenne könnyebb aztán a cselló? Van egyáltalán közös a két hangszerben?
Egy olyan diszkó zenét keresnék amiben a refrénben azt éneklik hogy Bang-Bang jó nagy mély van benne, lehet furán hangzik de aki tud segítsen már?!?!
Mi annak a szamnak a cime amibe a csajszli ilyen nagyon furan tancol, gepesitett hanga van es 80 szazalekban ugyanazt enekli?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!