Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért gondolják zseninek...

Miért gondolják zseninek Kanye Westet?

Figyelt kérdés
Nem csak a zenei pályafutására gondolok. Bármire. Mert egyáltalán nem értem...

2020. márc. 28. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Hát én sem értem, pont az ellentétje😅
2020. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Én is csatlakozom. Soha nem értettem mire a nagy hype körülötte. A felkapott híres rapperek közül semmivel nem emelkedik ki...
2020. márc. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

A produceri munkája a kiemelkedő inkább. Meg az, hogy mennyire sokoldalú tud lenni, ha meghallgatod a különböző albumainak hangzását


A MBDTF meg egyike minden idők legjobb rapalbumainak.


Bár ezt laikusként mondom én amúgy, biztos vannak itt kommentelők, akik jobban értenek a zenéhez és jobban el tudják magyarázni

2020. márc. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

A zenei pályafutását nézve zseni. Minden mással szerintem felesleges foglalkozni. Nekem sem szimpatikus sokszor a viselkedése. (Tegyük hozzá hogy mentális betegség is hozzájárul ehhez.) Nem tudom hogy még mi másra gondolsz, a divatiparban amiket csinál azok nem igazán foglalkoztatnak engem személy szerint.


De a zenei munkássága elvitathatatlan. A diszkográfiája szinte páratlan. Ha megnézel mondjuk egy Eminemet, Nast vagy egy Jay-Z-t, akik szintén legendák, ezt sem vitatnám, de azért nekik bőven vannak gyengébb albumaik is. Kanyénak a Jesus Is King előtt szinte nem voltak. A MBDTF valóban a legjobb hip hop albumok közé tartozik, de ugyanúgy az első 3 albuma is méltán nevezhető klasszikusnak. Talán még a Yeezus is, ami ugyan megosztó album, de azt is nagyon nagyra tartják. És ott van az 808s and Heartbreak amely talán a legnagyobb hatású albuma. Ha az nincsen akkor lehet hogy Drake sincsen, csak egy példát kiragadva.

2020. márc. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

És akkor mi van, ha Drake nincs? :D Zeneileg egy nagy nulla.

Kanye pedig legenda és tehetséges, de emellett az egyik legtúlértékeltebb előadó is.

2020. júl. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, én sem annyira szeretem Draket egyébként. Van egy pár jó száma, mert rappernek nem rossz de a többi zenéje nem nagyon érdekel engem. Egyszerűen azért hoztam fel példának mert jelenleg a legnépszerűbb előadó. Amilyen hatással Kanye volt a hip hop műfajra, az szinte egyedülálló.


Ha Drake éppen neked nem jön be, akkor lehet sorolni más előadókat. J.Cole, Tyler The Creator, Kid Cudi, Travis Scott, Chance The Rapper, Brockhampton, Future, Young Thug. És hosszú még a lista, ők még csak a legjelentősebb nevek.


Szerintem nem túlértékelt Kanye, én leírtam hogy mi a véleményem róla, de a tiédet is elfogadom. Miért gondolod hogy annyira túlértékelt?

2020. júl. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hehe, indulni akar a következő elnökválasztáson :D
2020. júl. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!