Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet a zene címe?

Mi lehet a zene címe?

Figyelt kérdés
Régóta keresek egy kb 13-14 éves zenét. Emlékszem anno a Viván adták mindig. Sajnos sok mindenre nem emlékszem belőle, de ennyi azért megmaradt: maga a videoklipp az űrben játszódik, és egy nő énekel egy űrhajóban talán. A szövegéből majdhogynem semmi se maradt meg, csak annyi hogy sokszor hangzott el benne hogy ooh ooh, de magas, tiszta hangon. Ha jól emlékszem nem annyira népszerű nő énekelhette, mert akkor már biztos megtaláltam volna. De emlékszem ezt a zenéjét többször is adták a tv-ben. Talán a klippből még annyi megmaradt, hogy a hangulata kissé nyugis volt, a nő is a klippben csak úgy lebegett az űrhajóban és énekelt, valamint volt az űrhajón (?) egy ablak szerűség, ugye amiből maga az űr látszódott. A nő haja vagy barna vagy fekete volt, és azt hiszem hosszú is, és talán szemüveges is volt (ez nem biztos). És még annyi, hogy az nagyon megmaradt hogy amiben lebegett (azért írtam hogy talán űrhajó mert nem voltam benne biztos) az hatalmas volt. És a zene persze angol nyelvű. Nagyon régóta ezt keresem de akárhogy is akarom nem jut eszembe több róla. Talán még segítségnek számít(hat) hogy a Viva még akkoriban a kék-sárga logót használta. Tudom, ebből nehéz valami értelmes dolgot is kivenni, de ha valaki ráismerne, nagyon hálás lennék. Köszönöm a választ vagy válaszokat előre is!

2020. márc. 31. 13:42
 1/6 A kérdező kommentje:
És elnézést a hosszú leírásért, csak igyekeztem mindent amire emlékszem belőle leírni.
2020. márc. 31. 13:46
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nem minden stimmel,de hátha.


[link]

2020. márc. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valamiért a Space Oddity ugrott be, de ott nem csaj az énekes, a haja inkább szőke, mint barna, és jóval régebbi.
2020. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán annak valami feldolgozása.
2020. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

BWO - You are not alone (disco version) ?

Janet Michael Jackson - Scream

Ariana Zedd - Break free

The Asteroids Galaxy Tour - The Golden Age

Nekem űrös számok ezek jutnak eszembe

2020. nov. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*Előző vagyok,azt nem tudom, hogy pl Chernek (nem a Lloyd, hanem a másik,de ő is jó:)) Na, szóval hogy van-e űrös száma; mert Cher pl hosszú fekete hajú szokott lenni; néha pl vörös, meg ilyesmi, de szóval nézz szét még esetleg az ő számai között; a Wikipédián szokott lenni ilyen hogy arra Guglizol előtte, hogy Cher singles Wiki; és akkor dob ki pl régi számokat.
2020. nov. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!