Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek Billie Eilish tud...

Szerintetek Billie Eilish tud énekelni?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 8. 10:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%
Nem unod már az ilyen Billie-s kérdéseid?
2020. ápr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Tudni tud, kérdés tényleg tud-e annyira, hogy megérdemelje a hype-ot, ha még egy jó zenéje sincs.
2020. ápr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
33%
Persze
2020. ápr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2020. ápr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
Nincs nagy hangja de legalább amit elmotyog az nem hamis.
2020. ápr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igazából nem értem, hogy miért csak Billie van ezzel bántva ezen az oldalon, sokkal rosszabb énekeseket is hallottam már erre fele, én pl. nem értem, hogy Aurora miért lenne jobb nála. Vagy Lana vagy Lorde vagy Melanie vagy Grace vagy Bea Miller vagy Fiona Apple meg még kikhez hasonlítják őt.
2020. ápr. 8. 11:43
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
#6 Amiket én eddig hallottam nagyjából tőlük, abból arra tudok kikövetkeztetni, hogy ők nem motyognak magukban és/vagy a zenéhez valamennyire több közük van.
2020. ápr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%
Tud, de nincs annyira egyedi hangja csomó csajt ismerek akinek hasonló hangszíne van.
2020. ápr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%
Aurora határozottan jobb énekes nála és sokkal nagyobb a hangterjedelme. Melanie és Lana ugyanabba a kategóriába esik, mint Billie. Nem tökéletes a hangjuk viszont nagyon jó dalszerzők. Billie sem énekel nagyot, de elhallgatja az ember és inkább ő is a dalainak a tartalmára koncentrál. Nem fog egy Broadwayon kikötni, de az embereknek tetszenek a nyugis, éteri számai, szóval nem bűn az hogy nem a legjobb az éneklésből, legalább ő írja a saját dalait.
2020. ápr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Énekelni igazából tud, de nem annyira különleges, mint ahogy néhányan gondolják, de annyira nem is rossz, mint ahogy néhányan leírják. Egy teljesen középszerű előadóról van szó, aki erősen túl van hypeolva.
2020. ápr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!