Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sia, Rihanna, vagy Adele?

Sia, Rihanna, vagy Adele?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 18. 04:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Adele > Sia > Rihanna


Nálam.

2020. ápr. 18. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Rihanna
2020. ápr. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Hála istennek egyiknek sem ismerem egy számát sem. Nem hallgatok gagyi mainstream tucatzenéket.
2020. ápr. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

3as

Ez most feltétlen kellett ide.

Kérdező: Sia

A másik kettőt nem szeretem,max.néhány számát.

2020. ápr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
Csak Adele, többi gyenge kisgyerek.
2020. ápr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Sia.

Tök egyszerű az ő zenéin nőttem, így elfogult vagyok vele szemben.

Rengetegféle zenei stílusban helytáll, sok előadóval dolgozott együtt, rengeteg szövegeket írt másoknak(ezért sem értem Rihanna miért van vele összevetve, mivel egy csomó slágert írt neki Sia), nagyon jó a hangja, és az interjúk és bevallásai szerint nagyszerű ember.

Élete kegyetlen nehéz volt de helytállt végig, ezeket örökítette meg a 2 legkevésbé mainstream albumában(Colour The Small One,Healing Is Difficult).

Szerintem ezekkel emelkedett igazán magasba, mert szerintem amiben ő erős az a zenék mondanivalója és a kiemelkedően nyers és változatos hangja.(nem mellesleg ezek még trip-hop és folk-jazz/indie-pop műfajokban készültek)

Idővel ő is közeledett a mainstream felé sajna, bár még akkor is adott ki jó albumokat(SPHRP,1000FOF).

Aztán szerintem mintha kifogyott volna az ötletekből ő is,(meg úgy szerintem a mai mainstream popipar)nem nagyon vannak jó új zenéi, vagy csak elvétve.(LSD féle alakítása nagyon kiborító számomra...)

Annak ellenére szerintem kitűnői diszkográfiája van, és érdemes a régebbi számainak utánanézni.

Rihanna-t nem tartom annyira rossznak, de kiemelkedőnek sem.

Slágereit elhallgatom, de nem vált ki belőlem különösebb érzést.

Adele 21-es albuma egész erős, de számomra ez is megáll pár slágerből.

Mondjuk hozzáteszem már ilyesmiket nem nagyon hallgatok, más műfajt szeretek de Sia zenéi számomra időtállóak voltak az évek során és, több év távlatból is bármikor szívesen hallgatom.(mintha lelke lenne a zenéjének)

2020. ápr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
A csodálatos Rihanna :)
2020. ápr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

1) Adele

2) Rihanna

3) Sia

2020. jún. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

1. Rihanna

2. Adele

3. Sia

2020. júl. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Rihannafan válasza:
23%
Csakis Rihanna ez nem kerdes
2020. nov. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!