Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fred Mercury tényleg a világ...

Fred Mercury tényleg a világ legjobb énekese volt? Mert én nem így hallom/érzem/gondolom.

Figyelt kérdés
Sosem értettem miért mondják ezt, régiből és új énekesből is tudok kapásbol 10-et fejből, akik simán vannak olyan szinten mint ő volt, de a legtöbb akit mondanék, bőőőőven felette áll. nem értem akkor minek még mindig a hype? Ezt a nosztalgia szüli vajon?
2020. máj. 3. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem ilyet csak a rajongók állítanak. Közel sem ő volt a legjobb énekes.
2020. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten nyilván szubjektív, de róla szakértők is mondják, hangterjedelem, technika alapján. A laikusok nagy része az "X énekli a kedvenc számomat, tehát X jó énekes" szinten van.
2020. máj. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy jelenség volt, tényleg hatalmas hangal. De olyan, hogy legjobb énekes alapból nincs szerintem. De az biztos hogy jó énekes volt, csak nem a legjobb.
2020. máj. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez az állítás is úgy igaz hogy az EGYIK legjobb énekes amivel egyet is értek. De mint azt felettem írta más is nincs olyan hogy A legjobb. Mint minden művészeti ágnál ennél is elég szubjektív.
2020. máj. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ízlésről nem lehet vitatkozni
2020. máj. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!