Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek még mindig olyan...

Szerintetek még mindig olyan helyes?

Figyelt kérdés

KoRn fanok! Szerintetek Jonathan Davis nagyon megváltozott? Nektek tetszik úgy, mint régen? Jobb, vagy rosszabb szakállal az arca? Ha nem lenne szakálla szerintetek úgy nézne ki mint régen, vagy máshogy? És szerintetek tényleg hízott az évek alatt?

Bocsi, hogy nagyon bepörögtem, de kevés ilyen kérdést látok, és kíváncsi vagyok a véleményetekre. :D



2020. máj. 11. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem elég sokat hízott de jól áll neki az, hogy öregedet. Szakálal tök cuki feje lett. Remélem az én parom is hasonlóan fog öregedni.

Amúgy szerintem most jobban néz ki mint a metes időszakában vagyis akkor amikor elkezdett befutni a KoRn-al. Akkoriban eléggé látszott az arcán hogy szét van csúszva a szerektől

Mostanra viszont ahogy elnézem eléggé össze kapta magát.

2021. febr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Shrekkettű ***** válasza:
Én fiú vagyok, nem azért, bírom a csávót, meg a zenéjüket, de sztem sose volt az a helyes alkat. És tényleg hízott. Ja meg nem azért, de rock helyett inkább metal kéne a hastegbe.
2022. jan. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!