Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért kap ennyi utálatot, és...

Miért kap ennyi utálatot, és miért van ilyen sok negatív vélemény a KAACHI nevezetű kpop lány bandáról?

Figyelt kérdés

És mi a ti véleményetek róluk?

Szerintetek joggal nevezik magukat kpop bandának?

Ahogy én észrevettem eléggé eltér maga a video minősége is, meg a legtöbb tag nem ázsiai.



2020. máj. 25. 00:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
Nos, véleményem szerint, elég egyértelmű minőségbeli különbségek vannak mind a videó klipben, mind magában a zenében, mondjuk egy kpop számhoz képest. A kpop zenék nagy részét sem tartom túl minőséginek, (tisztelet a kivételnek, mert ott is akad egy-két egész dallamos és ritmikailag jól felépített zene, de aki kicsit is ért a zenéhez, az tudja, nem ez a jellemző) de ez a négy lány, szerintem kifejezetten bohócot csinál magából, hogy megpróbálják pontosan leutánozni, a mainsteam koreai pop zenéket. Úgy összességében, mint zenés azt gondolom, nem értem mit keresnek egy olyan iparba, ahova egyáltalán nem valók. Egyáltalán mit keresnek a zeneioarban, ha hallásuk sincs, mert nagyjából a szám háromnegyede alatt lecsúsztak, meg hamisak voltak.
2020. máj. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem egy kicsit túl nagy/alaptalan a nagy utálat körülöttuk, bár az tény, hogy engem is idegesít, hogy kpop bandának mondják magukat amikor csak az egyik tag koreai.

Illetve normálisan nem is tudnak koreaiul.

DE mindenkinek megvan a maga véleménye.

2020. máj. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

"tisztelet a kivételnek, mert ott is akad egy-két egész dallamos és ritmikailag jól felépített zene, de aki kicsit is ért a zenéhez, az tudja, nem ez a jellemző"


A válaszom OFF, de ez egyáltalán nem igaz. Lehet, hogy értesz a zenéhez, de vannak jól komponált számok is odakinn bőven. Ajánlom neked Black Eyed Pilseung, Shinsadong Tiger, L.E (Ahn Hyojin) munkáit.

2020. máj. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
16%
de utolsó ahogy mondta az első van néhány!!! erre te is csak 3-at sorolsz fel... van tényleg egy kér kivételes ami tényleg jó de a nagyja az tényleg zeneileg nulla vagy legalább is ahhoz közelit!!!!!!!!!
2020. máj. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

#4-nek:


#1 a következőt írta:

"mert ott is akad egy-két egész dallamos és ritmikailag jól felépített zene"

Erre én felsoroltam 3 producert PÉLDAKÉNT, akiknek TUCATJÁVAL vannak jól megírt számaik. Neked sincs semmi fogalmad a zenéről, én 12 évig tanultam zenét, és a "de a nagyja az tényleg zeneileg nulla vagy legalább is ahhoz közelit" nem állja meg a helyét. Azt elfogadom, ha nem kedveled a stílust, de valótlant ne állíts.


Black Eyed Pilseungtől:


Apink - Eung Eung

https://www.youtube.com/watch?v=499YUeNoYVE


Apink - Dumhdurum

https://www.youtube.com/watch?v=WqzTRK5GPWQ


Shinsadong Tiger + L.E-től:


EXID - I Love You

https://www.youtube.com/watch?v=SAdmzjsFVQo


L.E-től:


EXID - Don't Want A Drive

https://www.youtube.com/watch?v=uGGXa9ErB3A


Bónusz: Zico + Poptime-től:


Zico - Any Song

https://www.youtube.com/watch?v=UuV2BmJ1p_I

2020. máj. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
10%

Istenek utolso akkora barom vagy mar bocs! Az hogy nekem van érzékeny hozza neked meg csak a fanatizmusod és még mindig nem tudtál meg cáfolni!!!!! Mert csak ennyire vagy képes! Szerinted hány kpop szám van? Több ezer!!!! Na több ezerből van kb 20-30 jó! Na akkor az mit jelent! Hogy a legtöbb azaz a 90-95%-a az tényleg nem jó!

Meg írtam nekem is tetszik egy-kettő meg tényleg van egy-kettő jó!

Pont hogy te állítasz Valótlant + még okoskodni is akarsz miközben pont hogy magadat cáfolod meg és engem igazolsz még hozzá egyszerre!

2020. máj. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
40%
Meg ha annyira valótlant állítanák mond neked meg van hozzá az az adottságod hogy haljad a hangokat? az ütemet! tudj különbségeket tenni a fél hangok az egész hangok az octáv és quent között? Mert én tudok hallom is érzem is már akkor is amikor az se tudtam mik ezek de mar különbséget tudtam tenni a finom hangok között...
2020. máj. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Minden műfajból van jó és rossz! Pl nekem a rap és rock nagyon nem jön be még is van belőle 1-2 ami hangilag technikailag Ritmikuságilag beleköthetetlen és az ember nem tudja rá mondani hogy nem jó mert jó! Ahogy a kpop ban is van jó de nem jellemző rá mert a nagyja nem jó! Vagy hamiskás még az mv is (Ami nagyon gáz tekintve hogy mennyi pénzt bele fektetnek meg ha az hamis akkor az azt jelenti hogy az “énekesek” nagyon rosszak) vagy zeneileg nulla...!
2020. máj. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%

#6,7


Legalább érvelnél, ahelyett, hogy csak fröcsögsz. A "kpop sz.r" állítás azzal nem lett igazolva, hogy "Szerinted hány kpop szám van? Több ezer!!!! Na több ezerből van kb 20-30 jó! Na akkor az mit jelent! Hogy a legtöbb azaz a 90-95%-a az tényleg nem jó!" , mert ez bármely ország popzenéjére igaz és én ezt egyszer sem tagadtam le. Tudom jól, milyen a popzene. És igen, hoztam neked példákat, hogy sokkal több minőségi zene van, mint ahogy gondolod. Sorolhatnám napestig, ha lenne időm rá.


A stílusod téged minősít, nem engem. És nem én vagyok a fanatikus, te vagy az elvakult. A személyeskedésedre nem reagálok, én civilizált módon szóltam hozzád/hozzátok.

2020. máj. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
14%

Hat persze... az a gond hogy abszolut nem értesz a zenéhez de okoskodni akarsz...! Sorolhatnám nap estig mert valószínűleg a 10. után Olyanokat is bele szúrnál amiket te tök jónak hallasz közben meg a hangok nagyon sokszor el csúsznak csak te ezt nem hallod! Ez a nem mindegy!

Amugy nem figyelsz rendesen nem azt írtam hogy maga a műfaj annyira rossz hanem hogy nagyon sok benne a rossz de vannak kivételek! Ezt is elmondtam nagyon sokszor!

Az hogy te ilyen passziv agresszív módon védekezel az tényleg csak azt jelenti hogy minden hozzá értés nélkül akarod a másikat meggyőzni a te igazadról! Elsonek én is civilizáltam írtam de hát még mindig csak ugy a azt hajtód hogy de hát akkor is nagyon sok jó van! Nem van néhány jó! Es van nagyon de nagyon sok átlagos (Kpop mércével) monoton Hamiskás és szintén sok van ami rossz! Azaz hangilag! Az hogy neked főként a szöveg a tánc és a látvány dominál arról nem tehetek... az ének a hangokrol szól nem az autotune-ról... meg az utólagos studio javithatásokról....

2020. máj. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!