Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van használható előfizetéses...

Van használható előfizetéses gitároktatás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy van-e olyan online gitártanfolyam, ami x ezer forintért egy y időintervallumú anyagot ad. Ezt úgy értem hogy előfizetéses. Tanulni szeretnék gitáron, de nem úgy hogy a youtube-ról halászom össze az információt, ami esetleg hiányos vagy hasonló. Igazából magyar nyelvű oldal lenne a legjobb de az se baj ha angol.

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2020. máj. 25. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Gitároznijó, van ingyenes része és ha nem tetszik max nem fizetsz elő a tanfolyam többi részére.(nem mellesleg jó tanár a Számadó Csaba, nem hiszem hogy csalódást okoz)
2020. máj. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mojjo ***** válasza:

Most belenéztem abba, amit az egyes ajánlott, teljesen korrektnek tűnik :)

De amúgy mi lenne a megcélzott gitárstílus?

2020. máj. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a gitartanfolyam.hu-t használtam, mikor kezdtem.
2020. máj. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 2-ik, legfőképpen blues, jazz, pop stílusban szeretnék játszani. Őszintén kicsit tartok az online oktatástól, mert félek hogy valami olyan rossz mozdulat berögzül, amit egy tanár ki tud javítani, például: rossz pengető tartás, rossz bund lefogás és társaik. Nem tudom hogy ezt hogyan tudják kiszűrni az online oktatásnál, képekkel mutatják, vagy hogy? És mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat!
2020. máj. 25. 16:17
 5/6 Mojjo ***** válasza:

Ha netről tanulsz, akkor minden apróságot érdemes megfigyelned - sőt meg is kell -, amit a képernyőn látsz. Minden tartást, mozdulatot, és neked magadnak kell ellenőrizned, hogy jól csinálod-e.

Egy tanárral természetesebben biztosabbra mennél, de nem lehetetlen a netes tanulás.

2020. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is simán megtanulható.

De nyilván ehhez sok elhivatottság fog kelleni, több mint tanár esetén mert magadra vagy hagyva valamilyen szinten.(ez egyfajta szabadság is, de kétélű)

Amúgy azért is ajánlom a gitároznijo oldalt mert az alapoktól indul, nekem a legtöbbel az volt a bajom hogy mindjárt akkordokkal kezdenek, meg komplexebb számokat tanítanak.(nyilván fontosak a skálák, az akkordok, a barré fogás stb. de egy kezdőnek elvehetik kezdetnek a kedvét)

Fontosabb hogy milyen pengetőt használj először, hogy fogd a gitárt, mennyire fogd le a húrt stb. és ezekre lehet építkezni.

Amit a 3. válaszoló küldött ott meg rendelkezésre áll elméleti anyag is.(én is köszönöm, ha van miben fejlődjek akkor ez az része

2020. máj. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!