Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárkombót ajánlanátok?

Milyen gitárkombót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Grázspróbákon illetve kisebb koncerteken használnám. (esetleg kisebb szabadtéri koncerten is) Egy jobb fajta tranzisztorosra gondoltam, ugyanis a csövesek nekem árban kicsit drágák. A keret 80000 Ft körül lenne... Főleg rockot játszanék rajta, és nincs konkrét márka, amihez ragaszkodnék. Mekkora teljesítményű kellene a fenti kritériumokhoz mérten? Konkrét kombókat is linkelhettek! :) Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!

2020. máj. 26. 13:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Eléggé tágan fogalmazol. Lehet 50 wattig keresel. Ajánlhatok régi peavey valveking 112 kombót ami dobos mellett is megállja a helyét "géesen" mindíg van eladó, szépen torzít, Roland Cube széria digitális, de megteszi amit kérsz, vagy még ott a Boss Katana. Akadhat még vox Ac15, laney cub 12, stb.
2020. máj. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha 40.000-et rá tudsz még szánni, van a csöves Marshall DSL40 használtan. Az szerintem megéri azt a felárat. De a Marshall Mg100/50 sem rossz. Az előttem szóló ajánlásait is érdemes lehet megfontolni. Esetleg még a Blackstar ami egész korrekt
2020. máj. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát mondanám hogy inkább a fej-láda, de 80 pénzből nem jön ki a használt sem. Régebbi Marshall, Esetleg még a régi flokkolt dobozos Hughes&Kettner cuccok egész jók voltak. a maiakat nem ismerem. De egy biztos. Sokkal többet tudsz meg róluk ha elmész egy boltba, és kipróbálsz 5-10 félét.. Nem kell azonnal megvenni, csak kóstolgatod őket. Azonnal megtudod melyiknek tetszik a hangja, melyiknek nem.
2020. máj. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
fejláda is jó. Yamaha THR szériában van modell-fej. viszont lehet kevésbé praktikus. :)
2020. máj. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80 ezerből fej és láda? Meglepődnék.
2020. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
@5: Meglepő, de össze lehet hozni. :) Most is árulnak 40-ért H&K, Fender, Laney ládákat, illetve szintén 40-ért (vagy alatta) Marshall, Behringer, H&K, Laney, Line6, meg ilyen kisebb teljesítményű Orange meg Peavey fejeket. Nem mondom, hogy mind egytől-egyig csúcsminőség... De mondjuk egy Behringer V-Tone fej és hozzá egy 412-es Laney láda potom 80 ezerért... Az egy egész jó kis kezdő cájg.
2020. máj. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Behringer/bugera fejektől menekülni kell. nagyon nagyon ritka, hogy nem megy tönkre pár hónapon belül.
2020. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Megtaláltam a 40ezres H&K ládát,elég leütött, de ha gyorsban kell és a hangszórói jók akkor nem rossz alternatíva.

Végülis kis alkuval 40ért lehet fejet is találni.


Akkor meg vagyok lepődve.

2020. máj. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
... még valami. azért a Warp7-es H&K fej az nagyon szőrös hangú egy cucc. próbáltam olyat, háááát, nekem nem jött be.
2020. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Keresgéltem tovább, 80-ért van Hughes&Kettner Vortex Black series fej és láda fenn a neten eladó.. rá kell keresni valami videóra hogy szól. ha tetszik a hangja akkor hajrá. koncerten kombóval felesleges erőlködni. fejláda oszt jónapot. ha 2 láda van alatta akkor onnantól azt is letojod ha nincs kontrollod. :D
2020. máj. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!