Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a francot keresnek ilyen...

Mi a francot keresnek ilyen Level of Concern meg High Hopes popzenék a rock kategóriában?

Figyelt kérdés
Jó zenék meg minden, de maradjanak már a pop kategóriában, SEMMI közük a rockhoz. Még egy Natural talán oké, de az a kettő olyan messze áll a rocktól, az alternatív rocktól, vagy a pop rocktól ahogy csak van.

2020. máj. 29. 03:08
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Kezdjük talán azzal hogy a pop az nem egy zenei stílus hanem egy definíció azoknak a zenékre amik profitorientáltak, célja a lemezkiadók igényeinek teljesítése, egyszerű szerkezetű, könnyen befogadható zenék.

Ez lehet rock, indie, country, jazz stb. bármi.(metal is, lásd Amaranthe)


Szóval lehet az a két szám valamilyen szinten rock is, ha megtalálható benne valamely stílusjegy de lehet popzene is.Bár nem ismerem a TOP(egyszerűen képtelen vagyok ilyen zenét hallgatni), de biztos vagyok benne hogy megtalálható azon számokban is rock stílusjegy, mivel ennek a stílusnak is nagyon tág azon köre ami rocknak nevezhető.(alapvetően az eszme a lényeg, nem feltétlen a hangszer, mert lehet szintetizátorral is akár rockzenét előadni)

2020. máj. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Az alap rock jegyek valamennyire megtalálhatók benne, de a rocknak egy nagyon nagyon gyenge alfaja mindkettő
2020. máj. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
Miután az MTV Rocks-on pár napja este tízkor kifogtam egy Billie Eilish-klipet, én már semmiben nem reménykedem:)
2020. máj. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!