Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van az amikor zenét...

Miért van az amikor zenét hallgatok sokszor más mint az eredeti zene?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne mert nem tudom hogy betegség vagy valami elmúlando probléma. Pls segítsetek.

2020. máj. 30. 02:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Van kivel beszélned előben a betegségedről?
2020. máj. 30. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez normális. Ugyanazt a zenét nem mindig ugyanúgy halljuk. Vannak a fizikai dolgok, pl páratartalom, légnyomás, de más hangszórókból is másképp szól. Meg az egyéni dolgok, hangulat, stb. Valamikor a szövegre figyelsz jobban, máskor meg a ritmusra. Az Iron Maidenben 4 gitáros van, meg tudom csinálni, h 4x végighallgatom ugyanazt az albumot, és mindig másik gitárra figyelek, így kicsit mindig máshogy hallom ugyanazokat a számokat. Már 100x végighallgattam az albumokat, de még mindig felfedezek új dolgokat.
2020. máj. 30. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még akkor is új részeket fedezek fel a megszokott tracklistemen, amikor új fülhallgatót kell vennem valamiért:)
2020. máj. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha más eszközökkel (formátum, lejátszó, hangszóró, füles, stb.) hallgatod ugyanazt a zenét, máshogy fog szólni. Nálam az jelentette eddig a legnagyobb változást, amikor átszoktam a CD-ről és az mp3-ról a vinil ("bakelit") lemezre. Azóta olyan szólamokat is meghallok régóta ismert zenékben, amiket eddig észre sem vettem, illetve a gyors gitárszólókból kihallok minden hangot, ami azelőtt nem volt jellemző.

Az is lehet, hogy azokban a zenékben, amiket már valamennyire ismersz, elkezdesz odafigyelni a részletekre.

2020. máj. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!