Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megérhet használtan 25eFt-ot...

Megérhet használtan 25eFt-ot egy Cort SFX ME?

Figyelt kérdés

Cort AD810 vagy AF510-et néztem ki, mert jókat hallottam róla, de azokból csak drágábban találok használtat. Milyen lehet ez a gitár az előbb említett kettőhöz képest.


Mindenféleképpen akkusztikust szeretnék, mert a klasszikusnak a nyak széles számomra.


[link]



#gitár #Cort #sfx me
2020. jún. 2. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Mivel egy újonnan hatvanezres gitárról van szó, így kevesebb mint féláron megéri. A gitárt még nem próbáltam, de Cort akusztikuslkkal csak jó tapasztalatom van
2020. jún. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mojjo ***** válasza:
69%
Attól függ. Az SFX sorozat vékony testű elektroakusztikusokból áll. Nagyon kényelmesek, viszont a céljuk a kihangosított, erősítős játék. A vékonyított test miatt a sima akusztikus hangjuk halkabb, basszusban szegényebb, mint egy normál akusztikus gitáré.
2020. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 a cort-ról én is jókat hallottam eddig.


#2 ez egy jó szempont, nem gondoltam abba bele, hogy a teste befolyásolni fogja a hangját.

2020. jún. 2. 19:02
 4/5 anonim ***** válasza:
a klasszikus is akusztikus, ez egy western gitár
2020. jún. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 FerencDávid ***** válasza:
Csatlakozok az elsőhöz. A Cort akusztikusokkal nekem is csak jó tapasztalataim vannak, féláron pedig megéri ezt megvenni
2020. jún. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!