Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Észrevettétek már, hogy...

Észrevettétek már, hogy többnyire az ilyen gyengüs énekesekért vannak oda az emberek, mint pl. Billie Eilish, Tyler Joseph, Melanie Martinez, Halsey, Dan Reynolds, Lana Del Rey, Taylor Swift, Shawn Mendes, Ed Sheeran, Justin Bieber, stb?

Figyelt kérdés

2020. jún. 10. 16:22
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
73%

Tyler Joseph mióta gyengusz énekes?:D Valószínűleg max. csak 2 TOP számot hallottál. Egyáltalán nincs gyenge hangja. Nézz csak meg pár régi koncert videót. Egyből megváltozik a véleményed.

Melanie Martinez is nagyon jó énekes. Kiadja teljesen a hangját,hallgasd meg pár Voice fellépését.

Nem tudom miért kell ezeken az énekeseken utálkozz,Billie Eilishnak is nagyon jó hangja van,csak nem engedi ki,ez az egyetlen baj.

Megkérdezhetem te milyen énekeseket hallgatsz? :)

2020. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
79%
Közölük csak Melanie Martinez-t hallgatom, ő viszont nagyon tehetséges. Mellette viszont például AC/DC-t is hallgatok, és még sok mindent.
2020. jún. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
84%

Ezek közül egyik sem gyenge énekes. :D

Csak azért, mert neked nem jönnek be a számaik énekelni még tudnak, nagyon is.

2020. jún. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Tyler meg Dan elég hamisak élőben, rekeszteni egy 10 éves is tud ha kell. Melanie, Halsey hangterjedelme nagyon kicsi, Lana és Billie hangterjedelme még annál is. Még egy Adele szintig eljuthatnak persze sok gyakorlással, de elég gyengusok így most, csak ugye az autotune sokat tud változtatni egy énekes hangján. :D
2020. jún. 10. 17:28
 5/53 anonim ***** válasza:
77%
De te milyen énekeseket hallgatsz,ha te így lehordod az amúgy tehetséges énekeseket?
2020. jún. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
#5 Teljesen mindegy ez most. Azért nem vagyok süket, hogy ne halljam, hogy ezek elég egyszerű énekesek.
2020. jún. 10. 17:50
 7/53 anonim ***** válasza:
85%
nem mindegy,mert te,ha a jó énekeseket eltitulálod egyszerű énekeseknek,te akkor valami ultraszupersztárokat hallgathatsz :)))
2020. jún. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
#7 A mai énekesek 99%-a gagyi, de elismerem, hogy Adele pl. tehetséges énekes, talán még jobb is élőben.
2020. jún. 10. 18:06
 9/53 anonim ***** válasza:
88%

https://www.youtube.com/watch?v=FvVnP8G6ITs

Gondolom nem jól énekel, túl emberi meg minden, semmi centpontosság, semmi cirkuszi mutatvány, tehát ez nem is ének, hanem beszéd.

2020. jún. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
96%
Bár Lanának tényleg elég kicsi hangterjedelme van, de nagyon jól használja azt, tiszta, kellemes hangszíne van szerintem. De nem ez határoz meg egy adott énekest igazából, szerintem John Lennon se volt a világ legjobb énekese ha úgy nézzük, mégis sokan szerették és szeretik még most is a Beatles-t a munkásságuk miatt.
2020. jún. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!