Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Német industrial metal együtte...

Német industrial metal együttesek a Rammsteinen kívül?

Figyelt kérdés

A Die Krupps-t fedeztem fel nemrég. Van ezekhez hasonló német industrial metal (indusztriál metál :)) együttes?


Linket lehetőleg kérek mellé!


Köszönöm.



2020. jún. 11. 00:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Csákány! Mint hardcore Rammstein fan mondom, a Ramm+ nem industrial metal, hanem NDH. Legalábbis mostmár. Kezdetben tényleg inkább industial metal volt, de mostmár "továbbfejlődtek" :D Kicsit más a két műfaj.

Na de! Industrial metal bandák, amiket ismerek, és hallgatok:


Ministry

[link]


Tim Skold

[link]


Marilyn Manson

[link]


Nine Inch Nails

[link]


KMFDM

[link]


-Ezek közül csak a KMFDM német, és nekik is angol nyelvű a legtöbb száma. Akkor még írok pár NDH együttest is.


Oomph

[link]


Eisbrecher

[link]


Emigrate

[link]


Hirtelen ezek ugrottak be, de lehet hogy később eszembe jut más is. A Die Krupps- t úgy látom ismered, tehát azt nem említettem. A hashtageknél miért van a lángos szó? xD

2020. jún. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hopp, megint én vagyok, az első válaszoló, például itt van még a

Megaherz is

[link]


Meg egy kis tanács, vagy valami olyasmi. Szóval hogy ha sorban hallgatod meg az együtteseket, amiket írtam, akkor inkább ne úgy csináld. Személyes ízlésem szerint a Rammstein után az Eisbrechernek vannak a legeredetibb zenéi a felsoroltak közül. Én velük kezdeném ;D

2020. jún. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!