Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ez a nő tényleg...

Szerintetek ez a nő tényleg olyan rossz énekes lenne? XD

Figyelt kérdés
[link]

2020. jún. 15. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Halsey-t meg az ilyeneket azért utálják sokan, mert olyan a hangjuk éneklés közben, mint ha nehezen kapnának levegőt, vagy nem is tudom, hogy mondjam. Ezért látsz ilyen "gœ âænd fæuck yøūrshælf" féle kommenteket.

Amúgy nem hinném, hogy rosszabb lenne mondjuk egy Jessie Reyez-nél, neki tényleg nagyon idegesítő hangja meg kiejtése van.

2020. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom miféle ez a cursive éneklés,de sokaknak tetszik. nekem nem:D
2020. jún. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
en szeretem Halsey-t es a szamait ugyhogy nekem tetszik a hangja 😃
2020. jún. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#2 Igazából ez lenne az indie girl voice dolog, csak lerövidítve.

Amúgy valamilyen szinten Lorde, Billie Eilish, Melanie Martinez, Sia(bár ő már egy jópár éve nem, mert stílust váltott), de még Amy Winehouse is ebbe a kategóriába tartozik, csak őket nem szokás bántani ezzel. Sőt, még Tyler Joseph is.

2020. jún. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
#4 igen tudom,de nekük sikerült úgy énekelni ebben a stílusban,hogy jól is hangzik xd de halseynak nem sikerült
2020. jún. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen
2020. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem rossz.
2020. júl. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*de nem is a legjobb. Elértünk egy olyan ponthoz a videóban, ahol nekem mintha picit hamis lett volna; bár nem ismerem az eredetit; az alaphoz "néztem"; és mintha picit eltért volna itt-ott; most nem hallgatom végig.:)
2020. júl. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!