Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van az Youtube-on, hogy...

Miért van az Youtube-on, hogy Firefoxban az amerikai zenék le vannak tiltva nekem, míg Chrome-ban meg tudom nézni/hallgatni?

Figyelt kérdés

2 különböző youtube fiókból néztem meg. Van egy, amit Mozillában használok és egy, amit Chrombe-ban. A mozillánál azt írja, hogy: "A videó nem áll rendelkezésre

A videó feltöltője nem tette elérhetővé videóját az országodban.", de a Chrombe-ban ugyanúgy megtudom nézni. Tegnap óta van ez a jelenség, azelőtt mindkettőn tökéletesen működött.



2020. jún. 18. 13:50
 1/5 Laylah ***** válasza:
Valószínűleg a youtube fiókod két különböző helyre van beállítva, és az egyiken le lett tiltva.
2020. jún. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ezt mégis hogyan? :D A youtube fiókom helye Magyarországra van/volt beállítva, nem jártam külföldön sem, szóval abszolút nem értem, hogy ez miért történt meg most egyik napról a másikra.
2020. jún. 21. 19:59
 3/5 A kérdező kommentje:
+ kis javítás: a másik fiók, amit eddig chrome-ból használtam az ugyanúgy működik firefoxon is, egyedül a problémás fiók cseszekszik napok óta
2020. jún. 21. 20:03
 4/5 Laylah ***** válasza:

Nem állítódik az alapján, hogy hol jártál, manuálisan lehet. Nekem pl. az egyik google fiókom Angliára van állítva (voltam kint) azóta is, és vannak olyan appok, amiket az angol fiókkal tudok csak letölteni.

Ugyanígy, ha azóta nem változtattál, lehet, hogy regisztrációkor elfelejtetted magyarra állítani az országot, és azért engedi. Nem tudom, csak egy tipp volt, egy próbát megért. :)

Ha pedig a másikon működik, akkor hallgatod arról, problem solved.

2020. jún. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A "tiltott" fiók a fiókom, szóval még mindig azon szeretnék tevékenykedni.
2020. jún. 22. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!