Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek Panic! At The...

Szerintetek Panic! At The Disco(Brendon Urie) alulértékelt?

Figyelt kérdés

Mi a kedvenc számotok tőle?


Illetve miért számít alternatívnak?



2020. jún. 25. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, szerintem jó számai vannak és tehetséges énekes, talán az egyik legjobb popzenész.


Kedvencek szerintem Casual Affair, High Hopes, Say Amen, Emperor's New Clothes.


Azért számít szerintem alternatívnak, mert keveri a stílusokat, pop-rockot az elektronikával, emo-t a steampunk-al, power popot a funk-al, stb.

2020. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Régen még jó zenét csinált, de már nem tetszik amit csinál.
2020. jún. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon is alulértékelt, Brendon hangjánál nem nagyon létezik jobb. Férfi létére olyan magas hangokat tud kiénekelni, amit néhány nő sem tud. :D remélem ennél is ismertebb és sikeresebb lesz hamarosan..
2021. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mostanában nagyon ráfüggtem a zenéjére a régiekre és a viszonylag újabbakra is. Plusz, mint pasi is szerintem elég jól néz ki, szóval szerintem igen, kissé alul van hypolva sok más zenészhez képest.
2021. júl. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!