Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hiro a példaképem. Mi a...

Hiro a példaképem. Mi a probléma ezzel?

Figyelt kérdés

Hiro szerintem sokatoknak ismerős, ő egy híres zenész akit nem játszanak a rádiók, hanem a Youtubeon futott be és ott tett szert nagy népszerűségre. Sokan szeretik. Én is közéjük tartozom. Tetszik a stílusa. A dalai ritmusosak, dallamosak, fülbemászóak. Sokszor hallgatom őket, hogy elszakadjak a világtól. Az élet nagy problémáiról, nehézségeiről énekel, amellyel teljes mértékben azonosulni tudok, mert én is sok mindenen mentem már keresztül, sok csalódást megéltem már és az ő dalai segítenek nekem átvészelni a mindennapok nehézségeit. Hiroban szimpatikus az, hogy nem érdekli őt az emberek véleménye. Ő sikeres a karrierjében és magasról sz**ik azokra akik utálják őt. Én a példaképemnek tartom őt, amiért a környezetemben sokan megszólnak, mert szerintük Hiro hulladék zenét gyárt. Ha hulladék lenne akkor nem néznék több millióan.


Ti szeretitek őt?



2020. jún. 26. 21:23
A kérdező szavazást indított:
Hiro jó zenét játszik és tehetséges előadóművész
Igénytelen trash zenéket csinál
46 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Az nem "zene", amit ő csinál. Az valami igénytelen fos, ami távol áll a zene fogalmától...
2020. jún. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Semmi probléma nincs ezzel, mindenkinek szíve-joga hogy kit és mit szeret hallgatni.

Bár véleményem szerint igen mély mondanivalója például a Párizsnak... :DD

Élőben már több fesztiválon is hallottam, nekem nem tetszik.

2020. jún. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Nincs ezzel gond, mindenki más zenét hallgat. Szard le hogy ki mit mond a zenéiről, az a lényeg hogy neked tetszik. Akik azt mondják hogy egy igénytelen fos, az max egy tényleg semmitmondó de népszerű zenéjéből hallgatott egy kis részletet. Nekem Hiro és az AK26 azután lett szimpatikus hogy kiléptek az rtm-ből és végre zenét kezdtek el csinálni. Igaz van pár semmitmondó divatzenéje, ahol csak márkaneveket mond egymás után, de sok zenéjének van mondanivalója is, és sokan azonosulnak vele.
2020. jún. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki hallgassa azt, ami tetszik neki. Ugyanakkor ez még nem zárja ki azt a tényt, hogy az első hozzászólónak tökéletesen igaza van.
2020. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
A Párizs, Cristiano Ronaldo stb zenéiről én is azt gondolom, hogy lópikula az egész. Az Infinity albumát viszont meghallgattam, és volt rajta kb. 3-4 szám, amit letöltöttem, mert tetszett. A többi nem tetszett, de még azok sem voltak annyira gány zenék, mint a leghíresebb dalai. A pop-rap stílus, amit követ az nekem tetszik, Magyaroroszágon egész egyedi ez a stílus. (még)
2020. jún. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Persze mindenki az hallgat amit szeretne (: De próbáld meg tágítani a látóköröd, halgass mondjuk másfajta zenét is. De a bálványimádat amit hiro felé táplálsz hülyeség. És amit mondasz nem igaz hiro, nem azokra sz"r akik utálják őt hanem azokra akik negatív véleményt formálnak róla. Aki ezt a példának tartja abbol rövid időn belül a teljes vitakultúra megszűnik. csak halgass mást is meglátod meg fogod érteni mások miért mondják rá azt hogy szar zenét gyárt(én személy szerint nem szeretem hirot

mégse hiszem azt hogy rossz zenéje lenne, csak vannak nála szerintem jobb zenék, de ez minden zenére igaz).

2020. aug. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!