Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Velem van a baj, ha szeretek...

Velem van a baj, ha szeretek egy nagyon felkapott énekest?

Figyelt kérdés
Most őszintén?

2020. jún. 27. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hangját szereted az nem baj. Ha másképp, az igen.
2020. jún. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mármint mit szeretsz? A zenéjét? Mert azzal nincs baj.


Ha pedig másképp... Az pedig nem szerelem, csak eltúlzott rajongás.

2020. jún. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hányadik ilyen kérdés már...

Ha megfelelési kényszerből hallgatsz zenét, inkább keress más elfoglaltságot, mivel itt csak az a lényeg hogy élvezd nem hogy az hogy jónak tűnjön más számára.

2020. jún. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A zenéit szeretem. Nem mindegyiket, inkább azokat, amik alulértékeltek vagy szintén kaptak hypot, de nem annyit, mint a legutóbbiak.

Az elmúlt 1 évben elkezdtem kiszélesíteni a zenei ízlésemet, a mainstreamben utána néztem a kicsit minőségibb daraboknak, az underground szcénában igazi gyöngyszemekre leltem, és lettek nagyobb kedvencek is. A régiek felé is nyitottam, ott voltak már olyanok, akiktől pár szám tetszett, most utána nézve a munkásságuknak szintén lettek nagykedvencek. Viszont szintén itt gyk-n kifejtettem már, hogy nagyon kritikusan nem tudnék tekinteni egy zenére, ettől függetlenül nem vetem meg azokat a minőségibb darabokat, melyek hatást tudnak rám gyakorolni. Ráadásul nekem megvolt ez a nagyon kritikus időszak is, amikor totál ismeretlen metál albumokat kezdtem meghallgatni és akaratból megkedvelni, nem éppen életem legjobb időszaka volt ez. (Mielőtt még nekem támadnának e stílus képviselői, előre leszögezném, van amelyiket most is szeretek, de már nem akkora kedvencek, mint ahogy régebben beképzeltem magamnak. Meg ahogy nézem a Spotify profilomat, még mindig jelentősnek számítanak.) Nem olyan rég kitettem egy kérdést azzal kapcsolatban, hogy kifogok nőni tinikorom kedvenc énekeseiből, viszont itt is inkább azt tapasztaltam, hogy túlléptek rajtuk, és csak néhányan írták, hogy hallgatják rendesen még őket. 😐

Végezetül, bár igaz, hogy háttérbe szorult mostanában nálam, de a mai napig egy érzés fut át rajtam, ha meglátom kiírva a nevét, és ugyanakkor fáj az, hogy itt szinte csak rosszakat írnak róla. A rajongói nekem is idegesítőek, de igazából nem a fantábort szoktam nézni egy előadó megítélésénél, mivel a munkássága számomra fontosabb. Meg nem olyan rég belebotlottam egy olyanba, hogy a kérdező zenél, mégis a fesztiválokon játszó zenét szereti. Most neki és akkor nekem sincs zenei ízlésem?

2020. jún. 27. 22:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Van zenei ízlésed, mindenkinek van - és mindenkinek másmilyen.


Az meg, hogy nem vagy egy őrült rajongó... Nincs ezzel semmi baj. Én se értettem, hogy lehet odáig lenni egy szimpla énekesért. csak az érdekelt, hogy tetszenek-e a dalai, vagy nem.


Szóval ne aggódj, az égadta világon semmi baj sincs se veled, se a zenei ízléseddel. Az a lényeg, hogy szeresd azt, amit hallgatsz. Kit érdekel, mit gondolnak róla mások?

2020. jún. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mibe fogadjunk, hogy megint a 17 éves, Billie Eilish fan vagy?


Nincs baj azzal, ha szereted, azt hallgatsz, amit akarsz, ettől függetlenül meglehet másnak róla a véleménye, ez van, fogadd el.

2020. jún. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Uccsó, összetévesztesz vkivel, ugyanis nem pont az vagyok, akire gondolsz. Bár a 17 stimmel.

Én elfogadom mindenkinek a véleményét amúgy.

2020. jún. 28. 08:54
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj, ha szereted egy énekes zenéit? Nem értem a kérdést.
2020. jún. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!